Prémiové cuveé Champagne Charles Heidsieck oceněno jako Champagne of the Year

The Whisky Exchange Champagne of the Year zvolila champagne Charles Heidsieck Brut Reserve v dárkovém balení jako vítěze pro letošní rok. Porota sledovala ta nejlepší champagne ve vybrané cenové kategorii do 65 liber (zhruba 1900 Kč) a kromě kvality porovnávala také hodnoty, jako je poměr kvality a ceny či atraktivita obalu. Distributorem prémiového champagne Charles Heidsieck je v České republice společnost Premier Wines & Spirits s e-shopem www.1er.cz.

Ocenění bylo uděleno v rámci každoročního srovnávání The Whisky Exchange Champagne of the Year. Do úzkého výběru v kategorii vín do 65 liber (v přepočtu 1900 Kč) se dostalo pouze osm lahví. Ty byly dále porovnány především podle kvality. Kromě toho se však hodnotil i jejich obal či poměr kvality a ceny.

Oceněné cuvée Charles Heidsieck Brut Reserve obsahuje 40 % rezervních vín, která zrají v průměru 10 let, což mu dodává charakteristické plné tóny. Díky tomu také dalece předčí typická neročníková champagne. Víno je díky perfektně vyvážené kombinaci aroma sušeného ovoce, opečené briošky a ořechového závěru opravdovým potěšením pro všechny milovníky kvalitního champagne.

Oceněné champagne Charles Heidsieck Brut Reserve koupíte na www.1er.cz za cenu 1699 Kč za 0,75 l.

You may also like...