Prémiový rum Flor de Caña získal ocenění za udržitelnost

Prémiový nikaragujský rum Flor de Caña je vítězem soutěže The Spirits Business Awards 2021. Jedná se o ocenění udržitelnosti produkce, jíž je tento středoamerický skvost již dobře známý. Pochutnejte si s čistým svědomím!

Flor de Caña patří mezi nejoblíbenější rumy. A právem. Svojí kvalitou potěší každého milovníka alkoholických delikates a s ohledem na důraz na životní prostředí není divu, že jeho popularita stále roste. Na svém kontě má již řadu ocenění a nyní si může pyšně přidat další!

Rum Flor de Caña se stal vítězem ročníku 2021 prestižní soutěže The Spirits Business Awards v kategorii udržitelnosti a etičnosti produktu. Toto ocenění mu bylo přiděleno na základě ekologického směru, kterým se značka Flor de Caña dlouhodobě ubírá. Jedná se o jediný destilát na světě, který se může honosit certifikáty Fair Trade a Carbon Neutral. K jeho výrobě je používáno 100 % obnovitelné energie a od roku 2005 se společnosti, jež rum produkuje, podařilo vysázet již přes 800 tisíc stromů.

Zlatavý destilát Flor de Caña ocení rumový začátečník i opravdový znalec. Každá lahev v sobě skrývá příběh, který vás přenese na plantáže cukrové třtiny do exotické Nikaraguy a vy si budete moct vychutnat své „tady a teď“.

Prémiový rum Flor de Caña v různých verzích můžete pořídit na webu českého distributora prémiových nápojů Premier Wines & Spirits www.1er.cz.

You may also like...