Psí den s krmivem MARP v Radlické sportovně

Chcete zažít skvělou akci plnou zábavy společně se svými čtyřnohými mazlíčky? srdečně vás zveme na speciální Psí den s krmivem MARP a rodinnou firmou Krmiva Pučálka. Přijďte strávit středeční odpoledne od 13 hodin, 22. května na Praze 5 v Radlické kulturní sportovně a vašeho čtyřnohého parťáka vemte rozhodně s sebou!  Vstupné je zdarma.

Patříte k milovníkům psů a koček? Pak se máte v květnu na co těšit! Dopřejte svým mazlíčkům parádní odpoledne plné zábavy i dobrot, na které jen tak nezapomenou. Čeká vás i vaše čtyřnohé chlupáče pořádně nabitý program:

Ochutnávky krmiv: Nechte svého psa ochutnat špičkovou značku Marp v podobě granulí, konzerv i nejvybranějších pamlsků! Jakékoli preference vašeho mazlíčka budou dokonale uspokojeny díky široké nabídce Krmiva Pučálka.

Talks: Připojte se k nám na zajímavé rozhovory a přednášky expertů o nejnovějších trendech ve výživě psů i koček, péči a cestování s mazlíčky. Přijďte prodiskutovat své otázky a zkušenosti v kruhu stejně nadšených psích přátel a jejich věrných společníků.

  • 14:00 – 14:30 – Trendy ve výživě – potravinové doplňky, míchání granulí s konzervami apod. (Martin Pučálka)
  • 15:00 – 15:30 – Jak na výcvik psa / Sportovní disciplína
  • 16:00 – 16:30 – Doggolang – Jak můžete pomáhat? Jak na dočasnou péči, nebo proč si vzít pejska z útulku?
  • 17:00 – 17:30 – Obezita u domácích mazlíčků – jak ji předcházet? Jak nastavit krmnou dávku? Odlehčené krmivo (Martin Pučálka)

Chillout zóna pro čtyřnohé parťáky: Psí den je také příležitostí, jak dopřát vašim psům a kočkám trochu relaxace v naší chillout zóně. Tato oblast bude vybavena pohodlnými pelíšky a hračkami, které je zabaví, když budou chtít trochu akce. Chybět nebude ani fotokoutek.

Celé odpoledne bude doprovázené spoustou zábavy a aktivitami pro vaše psy a vy zde získáte cenné informace a tipy, které můžete využít v jejich prospěch. Chybět nebude ani stánek se skvělým občerstvením. Nepropásněte tuto příležitost k setkání s ostatními milovníky psů a odborníky.

Těšíme se na společně strávený čas i s vašimi chlupáči. Konec akce v 19 hodin.

You may also like...