Ranní vysílání na Frekvenci 1 prošla změnou, kávy s celebritami, víkendy s moderátorem

Od září dostala všechna rána na Frekvenci 1 novou podobu, pro posluchače jsou nyní daleko atraktivnější a zábavnější. V Ránu Frekvence 1 se hosté stávají součástí vysílání spolu s moderátory Lubkou Ponížilovou a Mírou Michálkem. Víkendová rána pak mají (staro)nového moderátora Petra Vágnera. 

Ranní kávy s celebritami

Ráno Frekvence 1 vysílá od pondělí do pátku od 6 do 10 hodin. Moderátoři Lubka Ponížilová a Míra Michálek zvou k sobě do studia na ranní kávu a neformální pokec vždy někoho z řad známých herců, zpěváků, sportovců nebo spisovatelů. „Nejde o klasické rozhovory, které vysílají všude a jak jsme je i my dělali dříve. Nově si s hosty povídáme jako s kolegy a kamarády u kávy nebo snídaně,“ zdůrazňuje Míra Michálek. Jeho kolegyně Lubka Ponížilová ho doplňuje: „Tím, že hosté tráví s námi dvě hodiny ve vysílání, tak se stávají dočasnými členy našeho ranního týmu. Proto je zde i dost času na vymýšlení různých úkolů nebo dotazů pro dalšího hosta.“ Podle obou moderátorů i vedení stanice je nový koncept pro posluchače daleko zajímavější a zábavnější.

I nadále se mohou posluchači těšit na oblíbené soutěže Poslední slovo a Platíme za vás. Stejně tak zůstává originální show Kraus a blondýna nebo výběr toho nejlepší z humoristického Nedělního lajfu Petra Jablonského. Zpravodajská redakce pak vybírá ty nejdůležitější zprávy a to nejzajímavější z denního tisku. Samozřejmě nesmí chybět ani předpověď počasí a aktuální informace o dopravě.

Víkendová rána s gentlemanem

V září se na Frekvenci 1 po několikaleté pauze vrátil moderátor Petr Vágner. Za mikrofon usedá každou sobotu a neděli od 6 do 10 hodin, aby posluchačům zpříjemnil vstávání a start do nového dne. „Začínal jsem moderovat tady v rádiu na Evropě 2, kde jsem byl skoro šest let, a potom hned přestoupil na Frekvenci 1. Celkem jsem tady strávil nějakých 17 let, a to už je opravdu kus života. A teď, když přišla nabídka vrátit se, tak rozhodně nebylo o čem přemýšlet,“ komentuje svůj návrat Petr Vágner.

You may also like...