Saunoví mistři světa pocházejí z Aquapalace Praha

Mistrem světa v saunových ceremoniálech se stal v kategorii jednotlivců český reprezentant Róbert Židek, který pochází ze Saunového světa Aquapalace Praha. Svým výkonem oslnil na každoročním Mistrovství světa v saunových ceremoniálech WM Aufguss 2021, které se letos odehrávalo v prostorách polské Colosseum Sauna Areny v Paláci Saturna, za účasti nejlepších saunérů světa.

Tým Aquapalace Praha vyslal hned čtyři zástupce, kteří reprezentovali Českou republiku na světovém finále. V individuální kategorii se zúčastnil Róbert Židek s ceremoniálem „Behind The Scenes“ a v týmové soutěži duo Katka Šmídová s Lukášem Luskou, kteří předvedli ceremoniál nazvaný „Theorem Squared“. Dvojice složená ze saunérů Róberta Žideka a Milana Maďara si připravila ceremoniál s názvem „Project Manhattan“.

Český saunér mistrem světa

S výrazným bodovým náskokem se stal mistrem světa saunových ceremoniálů Róbert Židek. Během svého saunového ceremoniálu „Behind The Scenes“ zaujal svým impozantním vystoupením, kterým si získal přízeň nejen laické, ale i odborné veřejnosti. Jeho herecký výkon, při kterém ztvárnil jednu z největších a nejkomplikovanějších postav Shakespearovského dramatu – Hamleta, se tak zapíše do historie nejen Saunového světa čestlického aquaparku. Dvojice Katka Šmídová a Lukáš Luska se díky perfektnímu výkonu při ceremoniálu s názvem „Theorem Squared“ těší z krásného 6. místa.

NÁŠ TIP: Mistři světa v Aquapalace Praha

Pokud chcete poznat nejúspěšnější saunéry a užít si netradiční den plný relaxace a zábavy, jste srdečně zváni 25. září do Saunového světa Aquapalace Praha. Čeká Vás Den otevřených dveří, na kterém vystoupí MISTŘI saunových ceremoniálů. Více informací najdete na www.aquapalacepraha.cz.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...