Se Strachem NACAFE. Reflex a režisér Jiří Strach spustili nový diskusní pořad

Přívětivé kavárenské kulisy i nevšední rozhovory se známými a pozoruhodnými osobnostmi. To vše bude každý víkend pravidelně nabízet zcela nový autorský pořad titulu Reflex „Se Strachem NACAFE“. Moderátorem pořadu je úspěšný český režisér Jiří Strach, který bude jednou týdně svého hosta zpovídat před kamerami Reflexu ve své „domovské“ kavárně na pražské Letné.

„Nabídka Reflexu mě překvapila a zároveň velmi zaujala. Mít svůj pořad, zvát zajímavé hosty a zejména diskutovat s nimi o tématech způsobem, který v jiných našich médiích není obvyklý, byla natolik zajímavá nabídka, že vlastně nešla odmítnout,“ říká Jiří Strach. „Chci to dělat s radostí, s nadhledem, v legraci a jemné ironii, laskavě a mile jako snad jsou povětšinou laskavé mé filmy. A mám strach, jasněže, jako před jakoukoli premiérou, jestli mě lidé nevypískají,“ dodává.

„Pořad Jiřího Stracha je první z novinek, které chystáme pro rok 2022. Chtěli jsme nabídnout víkendový pořad magazínového typu, který nebude konfrontační, a v němž moderátor nehodlá přetlačit a uštěkat svého hosta. Prostřednictvím pozvaných hostů, ale zároveň také samotné osobnosti Jiřího Stracha, který je hostovi rovnocenným diskusním partnerem, nabízíme originální a nekonformní pohled na společenská témata, což ostatně odráží přístup i filozofii časopisu Reflex i jeho online verze ke světu, který nás obklopuje,“ doplňuje šéfredaktor Reflexu Marek Stoniš.

Prvním hostem Jiřího Stracha se stal herec a dlouholetý prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška. Diváky vtipně a s nadhledem provedl nejen divokými začátky filmového festivalu, ale nabídl i svůj pohled na proměnu filmového světa. Odpověděl zároveň na očekávanou otázku, zda přijme roli Pána Boha v případném třetím pokračování Strachovy pohádky Anděl Páně.

Dalšími hosty Jiřího Stracha budou například herečka Aňa Geislerová, rodinná advokátka a bývalá ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová, někdejší ministr financí Miroslav Kalousek, nebo režisér Jiří Svoboda.

Pravidelný pořad „Se Strachem NACAFE“ bude publikován na webu reflex.cz každý pátek. Reflex chystá i speciální bonusový obsah pro prémiové uživatele. Spuštění pořadu s Jiřím Strachem je součástí nejen nové strategie Reflexu, ale i celého vydavatelského domu Czech News Center, která se zaměřuje na digitální transformaci a vytváření nového obsahu s akcentem na uživatele internetu.

 

You may also like...