Silvestr na Frekvenci 1 s Vágnerem, Matonohou, Jablonským a dalšími hvězdami

Speciální zábavně – hudební program připravuje Frekvence 1 na Silvestra. Ránem posluchače provede Petr Vágner, po obědě se pobaví s Tomášem Matonohou a na večer do vysílání dorazí imitátor Petr Jablonský se spoustou známých hlasů. 

Silvestrovským ránem od 6 až do 10 hodin provede posluchače Petr Vágner. Posluchači se dozví nejen užitečné, ale i zajímavé informace. K tomu se mohou u skvělého hudebního mixu naladit na večerní oslavy. Od 13 do 15 hodin se pak na ně těší Tomáš Matonoha se speciálním Silvestrovským vysíláním. Půjde o dvě hodiny plné scének, kvízů a dalších rozličných překvapení. „Bude to mix toho nejlepšího z vysílání za celý rok. Navíc mi posluchači mohou volat do studia a určitě budu mít pro ně připravené soutěže. Takže taková směs, jako když pejsek s kočičkou vařili,“ prozrazuje se smíchem Tomáš Matonoha.


Od 18 hodin bude Frekvence 1 vysílat speciální hodinový díl Press klubu s moderátorkou Helenou Šulcovou a imitátorem Petrem Jablonským. „Bude to neopakovatelná show. V této době se satira děla sama. Rok 2022 byl politicky plodný a v novém roce nás čeká volba prezidenta. No, my ho zvolíme už v silvestrovském Press klubu. A jsem zvědavá, co na něj řeknou pánové Zeman, Klaus a další v jedné osobě Petra Jablonského,” zamýšlí se Helena Šulcová.

You may also like...