Skupina Onlain v novém klipu Koloběh komunikuje s duchy

Kapela ONLAIN představila nový videoklip k písničce KOLOBĚH. Do světa ho vyprovodili hned čtyři slavní kmotři Pavel Novotný, František Černý (Čechomor), František Táborský (Chinaski) a Sonia Edde ( tým rádia Kiss).

Kapelu ONLAIN tvoří zpěvačka a klávesistka Zuzana Miková, bubenice Helena Machová, basistka Tereza Petržilková a kytarista a zpěvák Pavel Bartušek.. Hudebníci mají jasnou představu o tom, čím  oslovit publikum.  „Muziku děláme především proto, že nás baví  a náš záměr je odvést pozornost od negativních informací a neveselých událostí této doby,  abychom se z toho všichni nezbláznili! “ říkají členové kapely.

Videoklip Koloběh: youtube.com/kolobeh

Videoklip, hudba i text je plně v naší režii. Nestojí za námi žádný producent, nejsme umělý produkt.  V něčem zřejmě budeme znevýhodněni, ale hřeje nás u srdce, že tím získáváme naprostou svobodu a nemusíme dodržovat žádné parametry a hrát nechtěnou roli.  Máme svůj svět a můžeme tvořit přesně tak,  jak to cítíme. 

Píseň „Koloběh“ vypráví o spirituálním probuzení a o cestě k uvědomění si přítomného okamžiku. Píseň vznikla v době, kdy jsme řešili  v kapele spirituální probuzení. Takže pokud věříte v reinkarnaci, jistě víte, že v jednom životě budete muž, druhém žena a v dalších třeba mimozemšťan nebo Mick Jagger. Nebo obojí.

Role mimozemšťanky zobrazuje zub času, který roztáčí hodinovou ručičku jako kolo štěstí. Chce nám tím říct, že je úplně jedno, jakou roli v tomto životě máme,  nemá cenu se trápit tím co bylo nebo  naopak tím co bude, podstatné je žít přítomným okamžikem a užívat si ho naplno. Tady a teď!“ říká zpěvačka Zuzana Miková.

Bubenice Helča patří mezi hodně duchovně vyspělé jedince.  Nejenže komunikuje se zvířátky, dokonce umí komunikovat s duchy a věnuje se psychoterapiím. „Možná si ani neuvědomujeme, že život je hrou a lidé kolem nás nám nastavují zrcadla, abychom našli sami sebe, svojí vlastní podstatu. A právě k tomu nám pomáhá naše ego, které nám připravuje každodenní zkoušky a upozorňuje na to, co nemáme zpracované. Každý máme svoji roli, kterou hrajeme nejen pro sebe, ale i pro učení ostatních. O tom je život i naše humorně pojatá píseň Koloběh“ dodává bubenice Helena Machová.

You may also like...