Skvělá sestava hereckých osobností v Divadle Viola při rozloučení s večerním přenosem

Mimořádně čtvrteční večer 28. května od 20h nabídne ve Viole setkání herců Davida Prachaře, Jiřího Lábuse a jazzového klavíristy a hudebního skladatele Emila Viklického. Všichni tři mají k Viole velmi blízko, rádi a pravidelně se do komorního sálku na Národní třídě vracejí a navíc David Prachař získal za svou roli v představení Novecento (Magické piano)  i Cenu Thálie.

Večerem opět provází ředitel pražské Violy Robert Tamchyna a diváci se mohou ptát na Facebooku Divadla Viola ještě dřív, než se ve čtvrtek Viola otevře alespoň pro diváky večerního přímého přenosu.

Stream vysílá Viola na svém profilu na Facebooku https://www.facebook.com/divadloviola/  a tentokrát také v programu mall.tv https://www.mall.tv/kulturazije. 
Záznamy všech setkání umisťuje také na Youtube https://www.youtube.com/user/DivadloViola

Otázky mohou diváci pokládat v průběhu přímého přenosu na Facebooku nebo psát i předem na mail: info@divadloviola.cz.

Virtuální vstupenku jako vyjádření podpory je možné pořídit na https://www.donio.cz/Viola

https://www.facebook.com/divadloviola/
https://www.youtube.com/user/DivadloViola
https://twitter.com/DivadloViola/status/1246872129670348801

Viola se na divadelní mapě Prahy těší výlučnému postavení. Někdy bývá trefně označována jako nejmenší velké divadlo v Praze. Nikdy neměla stálý herecký soubor, ale vždy zde vystupovaly velké herecké hvězdy. Útulný prostor nevelkého sálu přímo v centru metropole, na Národní třídě, je už 56. sezonu dějištěm intimních setkávání diváků s uměním.

V současné době na jevišti Divadla Viola excelují Bára Hrzánová, Taťjana Medvecká, David Prachař, Marek Eben, Tereza Kostková, Petr Kostka, Tatiana Vilhelmová a další, včetně členů nejmladší herecké generace, jako jsou Berenika Kohoutová nebo Máša Málková.

Foto: archiv divadla a Viktor Kronbauer

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...