Sluchátka Bose Ultra Open Earbuds se vyprodala za víkend, mimořádná dodávka už dorazila

Sluchátka Bose Ultra Open Earbuds, která měla světovou premiéru v polovině února, se na českém trhu setkala s velkým zájmem. iSTYLE, který je prozatím jejich exkluzivním prodejcem na našem trhu, vyprodal první várku určenou pro Českou republiku během jediného víkendu a vzápětí spustil předobjednávky. Nyní je v prodejnách a na webu iSTYLE dostupná druhá dodávka sluchátek v kouřově bílé barvě, která dorazila do ČR přednostně. Další kusy v černém provedení budou k dispozici pravděpodobně během března.  

Bose Ultra Open Earbuds otevřela zcela novou kategorii malých otevřených sluchátek s výrazným módním nádechem.  Sluchátka se zavěšují na ušní boltec tak, že evokují dojem náušnic, které neurazí ani muže. Jejich speciální pružný klips zajišťuje bezpečné uchycení na uších i při sportu a jejich nošení je přitom tak pohodlné, že je po několika minutách nebudete na uších vůbec vnímat. Základní myšlenkou otevřené konstrukce je zanechání průchozího zvukovodu. Díky tomu jsou vhodná pro ty uživatele, kterým je nošení špuntů zatlačených do uší nepříjemné a zároveň umožňují posluchačům vnímat přirozeně zvuky z okolí. Přesto poskytují vynikající a vyrovnaný zvukový přednes s plnými basy a jejich uživatelé neruší při poslechu své okolí. Díky popsaným vlastnostem se stávají vynikající volbou pro univerzální celodenní využití i outdoorový běh či další individuální sporty.


Na jedno nabití vydrží až 7,5 hodiny a baterie v pouzdru skrývá energii pro dalších více než 19 hodin poslechu. V aplikaci lze aktivovat automatickou úpravu hlasitosti podle intenzity hluku okolí a třešničkou na tomhle sluchátkovém dortu je stále populárnější prostorový zvuk Spatial audio, který umožňuje vnímat zvuk bez potřeby poslechové místnosti vybavené mnoha reproduktory s výrazným vnímáním prostoru. Samozřejmostí je využití libovolného sluchátka pro handsfree hovory.

Kombinací provedení, špičkového zvuku, designu, pohodlí a vlastní patentované technologie Bose Open Audio Technology přináší Bose v kategorii sluchátek revoluci. Ultra Open Earbuds se vyrábí v černé barvě a v provedení „white smoke“. K dostání i vyzkoušení je mimořádná dodávka sluchátek exkluzivně ve všech prodejnách iSTYLE a na e-shopu istyle.cz, doporučená maloobchodní cena je 8 990 Kč.

You may also like...