Smartphone HONOR X8a spojuje nízkou cenu a vysokou kvalitu

Najít mezi cenově dostupnými smartphony všestranný, spolehlivý a atraktivní model už není problém. Od února je v Česku v prodeji nadstandardní HONOR X8a, nejnovější přírůstek z řady HONOR X Series, který potěší nejen příznivou cenovkou, ale i vylepšeným 6,7palcovým displejem, fotoaparátem s nejvyšším rozlišením ve své řadě a elegantním designem.

Elegán s perfektním displejem

Cenově dostupný telefon může udělat dojem už na první pohled, čehož je HONOR X8a důkazem. Čistý a tenký design, tři působivá barevná provedení, ploché hrany a lesklý zadní panel působí velmi elegantně. Zároveň perfektně padne do ruky a při tenkých rozměrech 7,48 mm a hmotnosti 178 g se drží pohodlně a bezpečně.

Největší pozornost ale poutá velký bezrámečkový HONOR FullView displej. Jeho poměr k tělu přístroje je 93,6 % a obsahuje technologie, jako HONOR Display Color Calibration, s nimiž je obraz na displeji dokonale plynulý a barevně vyladěný tak, že při sledování videí nebo prohlížení fotek vše působí maximálně realisticky. Možná jste slyšeli o škodlivém modrém světle, které vyzařují monitory a displeje. HONOR se snaží rizika spojená s modrým světlem eliminovat, takže i v tomto smartphonu najdete technologii, která záření modrého světla snižuje, na což má certifikaci od uznávané laboratoře TÜV Rheinland.

Krásné fotky s výkonným fotoaparátem

A jak je to s fotoaparátem? HONOR X8a zvládne udělat kvalitní a plastické fotky díky systému zadních fotoaparátů se třemi čočkami a rozlišením 100 megapixelů, což je zatím nejvyšší rozlišení v rámci série HONOR X Series. 100MPx hlavní fotoaparát, 5MPx širokoúhlý senzor pro snímání hloubky a makro snímač spolu s přední 16MPx kamerou pro detailní selfie jsou kdykoli připraveny zachytit každý výjimečný okamžik v perfektní kvalitě.

Nezdolná baterie a dárek v podobě sluchátek

Ať už si vyberete HONOR X8a v něžných odstínech Cyan Lake či Titanium Silver, nebo klasicky elegantní Midnight Black, dostanete k němu ještě zdarma dárek, bezdrátová sluchátka HONOR CHOICE X3. Takže se rovnou můžete ponořit do práce i zábavy. Baterie má úctyhodnou kapacitu 4500 mAh a vydrží v provozu celý den, případně celých 13 hodin streamování hudby, 13,5 hodiny přehrávání videa, 11 hodin sledování klipů a 16 hodin brouzdání po sociálních sítích.

Foto: Honor

You may also like...