SodaStream: Inspirujte se tipy, díky kterým bude dodržování pitného režimu hračkou

Léto patří mezi nejoblíbenější období roku, kdy si můžete užívat venkovních aktivit, ať už jde o odpoledne strávené u bazénu, sport nebo procházky v přírodě. Než se vydáte ven, nezapomeňte na hydrataci organismu, která je nezbytná zejména v horkém počasí. Inspirujte se našimi tipy, díky kterým bude pro vás dodržování pitného režimu i o prázdninách hračkou. 

Zásoba čerstvé vody po celý den

Ať se vydáte na výlet, do posilovny či do práce, nezapomeňte si s sebou přibalit i lahev s vodou. Dostatečný přísun tekutin je v letních dnech absolutní základ. Krásné designové lahve SodaStream My Only Bottle ve třech barevných provedeních – modré, růžové a černé –  vám s pitným režimem pomohou. Díky praktické velikosti (0,6l) je lahev lehká a vejde se do kabelky i batohu. Je vyrobena z extrémně odolného Tritanu, který neobsahuje pro tělo toxické látky, je odolný proti poškrábání, nárazům i vysokým teplotám. Další skvělou vlastností tohoto inovativního materiálu je i rezistence proti UV záření, která pomáhá uchovat oblíbený nápoj déle čerstvý i ve slunečných dnech. Lahev My Only Bottle je kompatibilní s výrobníky SodaStream, pro výrobu perlivých nápojů s příchutí či bez. 

Osvěžení po návratu na základnu 

Než vyrazíte ven, můžete udělat něco i pro příjemné osvěžení po návratu. Čerstvě naperlenou kohoutkovou vodu po něm můžete dochutit i ochladit zároveň. Stačí si ráno před odchodem do tvořítka na led dát malé plody nebo nakrájené kousky ovoce a nechat je přes den zmrznout. Nápoj k osvěžení po prázdninových dobrodružstvích nebo k večerní relaxaci u knížky vás příjemně překvapí.

Pro letní posezení s přáteli nebo jako motivaci pro děti, co pití čisté naperlené vody neláká, můžete připravit celou barevnu škálu zamraženého ovoce doplněného bylinkami nebo i květinami – fantazii se meze nekladou.

 

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...