Soutěž Frekvence 1 o dálniční známky pokračuje i v únoru

Pro velký úspěch Frekvence 1 prodloužila soutěž o roční dálniční známky. Až do 19. února projíždí žlutý offroad všechny dálniční úseky u nás a rozdává řidičům známky na celý rok.

S nákupem dálniční známky pro rok 2021 se vyplatí ještě chvíli posečkat. Frekvence 1 totiž soutěž o dálniční známky na přání posluchačů prodloužila. Pro její získání stačí pozorně poslouchat vysílání od brzkého rána. Moderátoři postupně prozrazují indicie vedoucí ke žlutému offroadu, a tedy i dálniční známce. Získá ji ten, kdo dorazí jako první na stanoviště s moderátorem Tomášem Fílou. „Díky žlutému offroadu Frekvence 1 jsme skvěle vidět na dálku. Velmi často se stává, že posluchači jedou za mnou i několik desítek kilometrů a drží se mě jako klíště. Stejně tak se stává, že se na stanovišti sejde hned několik zájemců najednou. Zkrátka a dobře, naši posluchači potvrdili, že si hrají rádi a kdo si hraje, nezlobí,“ říká s úsměvem „Ježíšek českých dálnic“ Tomáš Fíla.

Soutěží „Frekvence 1 platí i letos vaše dálniční známky“ rádio opět potvrzuje, že slogan „Zapni rádio, vypni starosti“ bere velmi vážně a posluchači se na něj mohou spolehnout. 

You may also like...