Společnost GETBERG získala v crowdfundingové kampani téměř 10 milionů na výstavbu bytů v Unhošti

Developerská společnost GETBERG, která tvoří domovy v Praze a nejbližším okolí, úspěšně zakončila investiční crowdfundingovou kampaň za účelem částečného investování výstavby bytových domů G Residence v Unhošti. Ta běžela od 31. července do 15. října na platformě Fundlift a původně požadovaná částka 7 milionů korun byla převýšena již týden před koncem kampaně.

GETBERG si zakládá na dvou základních pilířích a těmi jsou technologie a lidi. Využití nejnovějších technologií a trendů je pro vývoj firmy zásadní, a i proto se rozhodla využít trendu kolektivního financování prostřednictvím online platformy. Neméně zásadní je snaha společnosti nestavět domy, ale domovy. Chce lidem vždy nabídnout něco navíc a buduje komunity například i pořádáním nejrůznějších sousedských akcí. Nyní lidem nabídla také možnost finančně se spolupodílet na projektu, který i díky pečlivě zvolené lokalitě poskytuje vysoký investiční potenciál. Za 10 týdnů kampaně na platformě Fundlift se vybralo celkem 9 811 286 Kč od 148 investorů.

Výstavba projektu G Residence, který sestává z 97 bytů, byla zahájena letos v létě a její dokončení je plánováno na podzim roku 2021. Prostředky získané prostřednictvím kampaně na platformě Fundlift doplní vlastní financování a bankovní úvěr, přičemž podíl vlastních prostředků firmy GETBERG nikdy neklesne pod 20 %. V tuto chvíli je prodáno již téměř 50 % bytů, což předpovídá úspěch projektu a s tím i dobrou návratnost veškerých investic.

Egor Khlebnikov, generální ředitel a zakladatel firmy GETBERG, řekl: „Rád bych jménem GETBERGu poděkoval všem, kteří v náš projekt vložili svou důvěru a rozhodli se ho investičně podpořit. Máme velikou radost z toho, jaký zájem kampaň vzbudila. Zároveň je to pro nás velká motivace a zodpovědnost a uděláme všechno pro to, aby byli s výsledkem spokojeni investoři i budoucí majitelé bytů G Residence.

G Residence se nachází v centru Unhoště, pouhých 30 minut jízdy od centra Prahy a 20 minut od letiště. Unhošť sama nabízí veškerou důležitou občanskou vybavenost a jen pár minut chůze od rezidence se tak nachází škola, školka, obchody, restaurace, fitness centrum i lékařské ordinace. Projekt nabízí byty o dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk a ceny začínají na 2,49 milionech korun. Ke všem bytům náleží parkovací stání a sklep, většina z nich má balkon nebo terasu, a některé dokonce disponují předzahrádkou.

Bližší informace o projektu G Residence naleznete na https://www.gresidence.cz/.

Více informací o společnosti GETBERG a jejích projektech naleznete na www.getberg.cz.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...