Společnost NEW YORKER otvírá ve čtvrtek 30.7.2020 svůj desátý obchod v Praze

Nová pobočka ve Westfield Chodov představuje na téměř 1000m2 nejnovější trendy a módní novinky. New Yorker otevírá již svůj 59 obchod v České republice. Pánské a dámské kolekce se skládají z vlastních značek NEW YORKER FSBN, FB SISTER, SMOG, AMISU a CENSORED, stejně jako ze široké škály módních doplňků.

NEW YORKER nabízí aktuální letní kolekci a speciální promo akci pro všechny návštěvníky na slavnostním otevření: Od 30.července do 2.srpna obdrží zákazníci při nákupu nad 750 Kč slevu 150Kč a při nákupu nad 1500 Kč slevu 300 Kč (nevztahuje se na slevněné zboží). Kromě toho prvních 50 zákazníků obdrží poukaz na 300 Kč!

NEW YORKER LETNÍ KOLEKCE 2020

Ženy: Jemné tóny nás doprovázejí v létě 2020 a hlavním tématem jsou květinové motivy. Malé kabelky v jasných barvách doplňují letní oblečení. Nepostradatelným doplňkem letního outfitu jsou odpovídající sluneční brýle, které mohou být letos větších rozměrů. Sladký vzhled v jemných barvách Tě letos v létě nechá zářit. Zvláště vzdušné, bílé halenky a šaty zdůrazňující čerstvě opálenou letní pleť.

Muži: Léto je zpět a náš vzhled je stále svěží! Jednoduché košile jsou velmi trendové letos v létě. Ať už poutavé potisky nebo obyčejné syté barvy – hlavně vzdušné a volné. Ležérní kamufláž a khaki zůstávají trendy a mohou být nošeny po celé léto. Zkombinujte košile s jednoduchými šortkami, lehkými teniskami a letním oblečením.

Tým NEW YORKER vás srdečně přivítá na otevření ve čtvrtek, 30.07.2020 od 9:00.

You may also like...