Stanice techniků DDM připravila na 18. února oblíbenou akci Masopustní den s techniky

Masopust není obdobím odříkání, ale naopak časem oslav a hodování. Přijďte si tedy užít rozmanitou zábavu k nám do Stejšnu. Akce bude probíhat ve vnitřních i venkovních prostorách Stanice techniků DDM hl. m. Prahy. Připravili jsme si pro vás oblíbené pečení housek, výrobu masopustních masek z papíru a samozřejmě několik sportovních aktivit s tematikou masopustu.

Dále se můžete těšit na tradiční „stejšňácké“ aktivity, jako je autodráha nebo železniční a tramvajové kolejiště. Při příznivém počasí budeme půjčovat LEGOvlaky na naše venkovní kolejiště před tramvají. 

A abyste nezmrzli, budeme mít pro vás připravené horké nealkoholické nápoje. 

Akce bude probíhat od 10 do 15 hodin. Vstup je zdarma. Stanice techniků DDM hl. m. Prahy, Pod Juliskou 2a, Praha 6.

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti. 

Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech
v Čechách.

You may also like...