Svátky v Hard Rock Cafe: Thanskgiving menu a Christimas menu

V Hard Rock Cafe Praha již tradičně můžete oslavit nejoblíbenější americký svátek – Den díkůvzdání. Tento svátek vždy Američané slaví každý čtvrtý čtvrtek v listopadu a je oslavou první úrody, o kterou se dělili první američtí osadníci s původními obyvateli Ameriky. Letos tento den připadá na 24. listopadu.

V Hard Rock Cafe Praha budou ve čtvrtek 24. 11. 2022 celý den servírovat Thanksgiving menu zahrnující typické jídlo tohoto svátku – krocana s brusinkovou omáčkou se sladkými šťouchanými brambory a dýňový koláč.

Christmas menu:

Kultovní americká restaurace Hard Rock Cafe si i tento rok pro své hosty připravila limitovanou vánoční nabídku. Několikachodové sváteční menu bude k dostání od 1. do 26. 12. 2022.

Návštěvníci mají na výběr z dvouchodové nebo tříchodové varianty, která zahrnuje předkrm, hlavní chod a dezert. Vánoční menu nabízí třeba skvělou bruschettu s čerstvým salátem, klasickým Ceasar dresinkem a uzenou slaninou Caesar Salad Bruschetta, dále steak burger se sýrem, restovanými žampiony, salátem Mushroom Swiss Burger, Surf & Turf Burger – steak burger s krevetami a pikantním zelím nebo Moving Mountains® Burger, rostlinnou placku se sýrem čedar a křupavým cibulovým kroužkem, podávanou se salátem a hranolky. Nechybí ani grilovaný losos s hranolky a čerstvou zeleninou a spoustu dalších dobrot.

Sladkou tečku si pak hosté mohou vybrat ze dvou možností. Tou první je Holiday Brownie – teplé čokoládové brownie s karamelem, čokoládovou polevou a šlehačkou nebo veganskou zmrzlinu s jahodovou polevou. Dvouchodová varianta vyjde na 710 Kč a tříchodová na 800 Kč.

Interiér restaurace bude i letos svátečně vyzdoben. Vánoční dekorace je nedílnou součástí každých Vánoc Hard Rocku.

You may also like...