Svatomartinské menu ve Zlonínském Dvoře

Ve Zlonínském Dvoře bude od 7. do 13. listopadu svatomartinské menu. Tři chody potěší v chladném počasí každého a lépe oslavit příchod zimy už ani nejde. Prvním chodem je předkrm ve formě Husí foie gras s domácí brioškou, praženými ořechy, pečenými jablky v koňaku a jablečným pyré s ciderem. Následuje hlavní chod v podobě Konfitovaného husího stehna, domácích houskových knedlíků, bramborových lokší, variací zelí a jusu. Jako sladkou tečku zvolil majitel a executive chef Kamil Opelka Domácí bramborové lokše s mákem, oříškovým máslem, domácími švestkovými povidly a rumovou šlehačkou.


Svatomartinské hody jsme vyladili k dokonalosti. Věřte, že klasika se dá udělat luxusně a kvalitně současně,“ dodává Kamil Opelka. Zlonínský Dvůr se nachází v obci Zlonín hned za hranicí Prahy. Toto místo umožňuje dostupnější ceny než ve velkoměstě. Pár kilometrů k lepší ceně a vysoké kvalitě se vyplatí.

Zvolit lze jeden, dva či tři chody. Záleží na každém. Minimálně jeden chod zpříjemní příjezd svatého Martina na bílém koni.

Předkrm 235 Kč – hlavní chod 395 Kč -dezert 195 Kč.

You may also like...