Tento steak prosím. Na Terase U Prince už se griluje

Terasa U Prince je vyhlášenou restaurací s tím nejkrásnějším výhledem na Staroměstské náměstí. Tento pohled ocenilo již několik zahraničních žebříčků. Ikonické místo, kde výhled podlomí kolena všem, se pyšní také báječnou gastronomií. Kdo by odolal domácím těstovinám, které vznikají ve stejné budově jen o několik pater níže. Tím to ovšem nekončí, na Terase U Prince je také bezkonkurenční Josper gril.

Teploty stoupají a zahrádky se plní. Ovšem Terasa U Prince je celoroční. Nutno ale poznamenat, že ve vyšších teplotách prostory získávají letní podobu. Květinová výzdoba ohromí všechny přítomné. Nemluvě o dechberoucím výhledu na všechny světové strany. Když se vrátíme ke gastronomické stránce, Josper gril v sluncem prohřátých měsících na Terase U Prince opravdu krásně voní. Novinkou této sezóny je nabídka mas přímo u grilu. Doslova si můžete zvolit, který kus chcete připravit. Co zkusit klasiku v podobě Rib eye steak, kde následuje volba omáček a příloh. Nebo raději fantastický T-Bone steak? Na menu se také nachází velmi oblíbený Surf’n’Turf, kde na talíři kromě humra, hranolek a omáček dominuje hovězí biftek. Toto kombo je určené pro dvě osoby, které si pochutnají na delikatesách z moře i souše.


Pokud u orloje ucítíte vůni z grilu, zvedněte oči. Ano támhle nahoře se nachází Terasa U Prince, a právě tam se připravuje další báječný pokrm. Chcete také ochutnat a pokochat se úchvatným výhledem?

You may also like...