The Bistro zraje jako víno, rozšířilo nabídku vín na dvojnásobek

The Bistro je oblíbený podnik v Londýnské ulici. Členitý ale útulný prostor, který se vymyká klasickému českému pojetí. Spíš jako by se člověk ocitl v jiné zemi. Kosmopolitní ráz celého podniku vyvolává chuť k cestování a novým poznatkům. Jak jinak než se skleničkou lahodného vína v ruce.

Novinkou je rozšíření vinného lístku na dvojnásobek, než čítal doposud. Autentická naturální vína od malých vinařů z celého světa. Všechny vína jsou prvotřídní kvality a velkého chuťového a ročníkového rozpětí. Vybere si zkrátka každý.

Ovšem nebylo by to vyhlášené The Bistro v Londýnské ulici, kdyby v nabídce chybělo skvělé tapas. Krevety, hummus nebo zcela nová specialita Terrine z hovězí oháňky. „Naše terrine není zcela obvyklá a jinde ji než u nás, neochutnáte. Dali jsme si záležet a dovoluji si odhadovat, že bude patřit mezi nejoblíbenější tapas v naší nabídce,“ říká majitel a kreativní duše celého podniku Yurij Kolesnik.


Právě on s celým týmem nedávno vyrazil do Berlína, kde společně sbírali inspiraci. „Líbili se nám nápaditá jídla, která tamní bistra nabízejí a „hry“ s ingrediencemi domácího chlebu,“ dodává Yurij Kolesnik. Co se týká kombinace produktů, zdobení a aranžování, vzali si určité poznatky, které po svém aplikují do pokrmů The Bistro. Je tedy na co se těšit.

Ať už na víno s příběhem, vyladěné tapas nebo kosmopolitní prostředí, vždy je správnou odpovědí The Bistro. Čím je tento podnik starší, tím je totiž dokonalejší.

You may also like...