The Flow Building přivítá nového nájemce – investiční společnost Fidurock

Novým nájemcem The Flow Building, vlajkového projektu developera Flow East na pražském Václavském náměstí, se stala česko-nizozemská investiční společnost Fidurock. Do kanceláří o rozloze 400 m2 situovaných v jedné z nejpůsobivějších budov na tuzemském trhu komerčních nemovitostí se Fidurock nastěhuje během července 2022.

Fidurock investuje do nemovitostí, a to především do retailových parků v České republice i na Slovensku, do rezidenčních realit v centrech velkých měst, jako jsou Praha, Brno, Olomouc a Bratislava, a také do komerčních nemovitostí. Společnost založená v roce 2014 zároveň provozuje unikátní showroom a prodejnu VOIX v centru Prahy. Na ploše 600 m2 nabízí luxusní audio a video techniku nejvýznamnějších světových značek a je oblíbeným cílem zákazníků, kteří hledají nejkvalitnější zboží na trhu a jedinečný zážitek z nakupování.

Nové kanceláře Fidurock se nacházejí v pátém patře The Flow Building a poskytnou zaměstnancům společnosti úchvatný výhled na ikonické náměstí. Kromě pětiletého pronájmu samotných kanceláří bude mít nájemce k dispozici také sdílené prostory budovy – recepci, společnou kavárnu ve Flow Zone přímo propojenou s terasou s 360° výhledem na metropoli, parkoviště s nabíjecími stanicemi pro elektromobily, místnost pro cyklisty a další zázemí.

The Flow Building nám poskytuje vše, co nabízíme i my našim zákazníkům: služby nejvyšší kvality a maximální zážitek,“ řekl Ondřej Křivanec, výkonný ředitel společnosti Fidurock. „Věřím, že působení na této adrese v samotném centru Prahy a v tak inspirativní budově posune naše podnikání dál. Těšíme se na úspěchy, kterých v nových kancelářích dosáhneme.“

„Jsme rádi, že můžeme v The Flow Building přivítat tak dynamickou společnost, jako Fidurock bezesporu je. Po podpisu jejich nájemní smlouvy v budově zůstává k dispozici už jen necelých 1 600 m2 volných kancelářských prostor pro další zájemce. The Flow Building se pyšní certifikací BREEAM na nejvyšší úrovni ‚Outstanding‘, oceněna byla také několika prestižními cenami,“ uvedl Petr Červený, manager pronájmu společnosti Flow East.

The Flow Building je unikátní nejen díky své netradičně zakřivené skleněné fasádě. V srdci hlavního města nabízí 15 000 m2 kancelářských a 6 000 m2 maloobchodních prostor, které vynikají svou udržitelností i technickou vyspělostí. Jedná se o klíčový projekt developerské společnosti Flow East, jež se zaměřuje na rekonstrukce prémiových historických budov a moderní výstavbu.

You may also like...