Thomas Henry vyhrál prestižní ocenění v soutěži Tonic & Mixer Masters

Thomas Henry se řadí mezi oblíbené, a hlavně kvalitní toniky a limonády. Díky tomu se skvěle hodí jako doplněk k alkoholickým nápojům a společně tak vytvářejí výjimečné drinky. Nyní byl Thomas Henry oceněn jako vítěz v druhém ročníku soutěže Tonic & Mixer Masters.

Toniky a limonády značky Thomas Henry jsou sázkou na jistotu, ať už si chcete pochutnat na osvěžujícím nealku nebo si užít skvělý alko drink. Jeho kvality si nyní všimli i v magazínu The Spirit Business a v březnu 2022 byl Thomas Henry oceněn jak v kategorii gold, tak v kategoriích silver a master.

V kategorii silver získal ocenění Thomas Henry Wild Berry. Mezi mastery se umístil Thomas Henry Botanical Tonic. V kategorii gold byl Thomas Henry oceněn dokonce sedmkrát, a to v příchutích Pink Grapefruit, Mystic Mango, Ginger Ale, Spicy Ginger Beer, Cherry Blossom Tonic, Tonic Dry a Tonic Water.

Mezi hvězdným složením tak Thomas Henry perfektně obstál a dokázal, proč patří světově mezi nejvyhledávanější toniky a limonády. V porotě usedli jak zástupci časopisu The Spirit Business, tak skuteční odborníci a specialisté věnující se tomuto oboru. Rozhodování tak bylo nezaujaté a konkurence nebyla malá – soutěže se zúčastnilo 88 nápojů od 22 výrobců.  

Vybrané příchutě Thomas Henry můžete pořídit na www.1er.cz a přesvědčit se tak na vlastní chuťové pohárky, proč mají tyto nápoje tolik ocenění.

You may also like...