Tomáš Klus začne fotit v ZOO

V ZOO je potřeba nový fotograf, a tak Tomáš Klus hlásí nástup. Jeho Filip Janda se přiřítí jako čerstvý vítr a svým entuziasmem nakazí nejednoho seriálového zaměstnance. Obzvláště si bude rozumět s dámským osazenstvem, včetně Sid v podání Michaely Pecháčkové.

Je to bývalý sportovec, pětibojař, bývalý holkař a také bývalý olympijský vítěz. „Ano, něco společného bychom měli,“ usmívá se muzikant Tomáš Klus, který se tak po delší době vrací před kameru. Filip Janda svoje medaile prodal, aby věnoval peníze na charitu. Ve finále s ním sláva pěkně zahýbala, stal se závislým na automatech a alkoholu. Padl až na dno, manželka se s ním rozvedla a teď ho čeká nový start v ZOO, kde bude pracovat jako fotograf. Přichází přesně v okamžiku, kdy Adam Hruška odjíždí do Amazonie, Sid zůstává sama a mezi nimi dvěma se začínají rýsovat sympatie. A o tom, že je Filip pověstný holkař, kterému žádná žena neodolá, není vůbec pochyb.


O ZOO jsem hodně slyšel od Šimona Biliny, se kterým se potkáváme v jednom muzikálu, a líbilo se mi, jak o natáčení hezky vypráví. No, a najednou mi volali z produkce, a tak jsem tady,“ prozrazuje Klus, jak k němu nabídka Filipa Jandy přišla. „V okamžiku, kdy mi nastínili, o co jde, tak jsem řekl, že to beru. Máme s Filipem hodně společného, i minulost, a za to musím poděkovat René Decastelovi, který to vymyslel. Třeba právě ten pětiboj.“ Filip tak bude ZOO hezky proplouvat a nejvíc času bude trávit se Sid, tedy Michaelou Pecháčkovou. „Vím, že ZOO jede a je to dobrý seriál. Na to, co se odvysílalo, jsem se nedíval, nemám televizi. Taky jsem nechtěl, abych byl ovlivněný, chtěl jsem přijít s čistým štítem. Jde tu o lásku a o zvířata, to mě baví. Když jsem sem přišel, tak jsem byl konsternovaný, jak to tady frčí a jede. Není tu zbytečné napětí a to je dobře. Myslím, že to je základ, aby ten seriál byl úspěšný.“

Fotograf Filip se hodně točí kolem Sid a její představitelce Michaele Pecháčkové to není vůbec nepříjemné. „Tomáš má velký smysl pro humor a jsem ráda, že jsme si sedli. Jsem vděčná, že mám štěstí na parťáky před kamerou, ať se to týká Šimona Biliny, nebo teď Tomáše.“ A jak to tedy tihle dva spolu budou mít? „To vám přeci nemůžu prozradit. To nejde, ale jediné, co řeknu, je, že se líbí i mamince,“ usmívá se Pecháčková při pohledu na svou seriálovou mámu Sabinu Laurinovou. „Tomáš je milý, kreativní a dobře se s ním hraje. A dál? Alice nic neví, takže nic říct nemůžu.“

Tomáš Klus vtrhne do ZOO poslední díl před vánoční pauzou, která bude trvat až do 10. ledna, kdy se oblíbený seriál opět vrátí na obrazovky televize Prima.

Foto: FTV Prima

You may also like...