Toyota spouští e-shop s módou a doplňky. Nechybí ani olympijská kolekce nebo kolekce Gazoo Racing

Brandované oblečení, módní doplňky i praktické věci denního využití byly v Toyotě dosud určené primárně pro dealery, kteří je využívali při péči o zákazníky a prodeji aut. Nyní se nabídka rozšiřuje a díky nově spuštěnému e-shopu je určena i pro širokou veřejnost.

České zastoupení Toyoty spouští e-shop s oblečením a různými volnočasovými pomůckami za účelem podpořit image a povědomí o značce na lokálním trhu. Zároveň chce svým fanouškům umožnit větší identifikaci se značkou díky lifestylovým produktům, které zde  zatím chyběly. Stejnou důležitost ale přitom klade na kvalitu produktů, které by mohly kromě skalních fanoušků oslovit i širokou veřejnost svou funkčností a designem.

„Naším cílem bylo vybudovat plnohodnotný e-shop nabízející produkty prvotřídní kvality. Jejich výběr podléhá velmi pečlivé selekci. Plánujeme pravidelně představovat nové kolekce, které odpovídají aktuálním trendům i požadavkům těch nejnáročnějších zákazníků. Věříme, že díky tomu nejde jen o obyčejný merchandising, ale o věci, které budou chtít fanoušci Toyoty používat kvůli jejich funkčnosti, ne jen kvůli logu, které je na nich našité,“ popisuje PR manažerka české Toyoty Jitka Jechová.

Web shop.toyota.cz funguje jako plnohodnotný e-shop, na který odkazují také oficiální stránky české Toyoty. Internetový obchod nabízí oblečení sportovního i městského stylu, módní doplňky, jako jsou sluneční brýle, čepice či náramky, zavazadla a doplňky na cestování, ale k dispozici je tu také speciální edice kolekce Gazoo Racing odkazující k motorsportu.

  • E-shop nabízí oblečení, doplňky na cestování i společenské hry
  • Nechybí ani olympijská kolekce nebo kolekce Gazoo Racing
  • Internetový obchod je součástí oficiálního webu české Toyoty

Protože je Toyota oficiálním partnerem olympijských her a také Českého olympijského týmu, nechybí ani olympijská kolekce. Zákazníci tu najdou i sekci pro děti, kde je k dispozici nejen oblečení v malých velikostech, ale také hlavolamy či společenské hry.

V rámci spuštění e-shopu vznikla také série fotografií a videí představující jednotlivé produkty a jejich detaily. Tento obsah slouží nejen k propagaci, ale bude také součástí samotného e-shopu, kde poslouží zákazníkům, aby si udělali konkrétní představu o kupovaném zboží.

You may also like...