Trail park Dolní Morava letos nabídne 30 kilometrů tras

Trail Park Dolní Morava se v této letní sezoně pochlubí již 30 kilometry poctivě vybudovaných tras, které nabídnou potěšení jezdcům všech úrovní pokročilosti.  Kromě kompletního reshapu parku před zahájením sezony chystá několik novinek

ENDURO TRAIL – nově otevřený trail

Tento nový trail potěší především ty, kteří se jízdy v terénu opravdu nebojí. Černý enduro trail s délkou 2,8 km zapadá do kategorie velmi náročných trailů pro zkušené bikery a na jeho návštěvníky tu čekají kořeny, kameny a ve spodní pasáži také pořádné skoky.

SELSKÁ AIRLINE – prodloužení v délce 1 kilometru

Tento trail na pomezí modré a červené se rozšíří o novou skokovou pasáž v délce 1 kilometr. Trať je plná bezpečných terénních překážek vhodných pro učení skoků s nejdelším skokem v maximální délce 4 metry. Vše je na této trati vybudováno s ohledem na maximální bezpečnost tak, aby odsud mohl biker plynule přejít na červený trail.

MAMUTÍ TRAIL – nové skoky

Na černém Mamutím trailu s pestrým povrchem plným terénních vln, klopenek, dřevěných lávek a množstvím technických skoků dojde k propojení dosavadních AirLines. Na trati se tak objeví další desítky nových velkých skoků i více než 10 metrů.

OAKLEY TRAIL – reshape

Červený Oakley Trail patřící do kategorie středně náročných tras s klopenkami, skoky s lavicí, přejezdy a dropy, projde kompletním reshapem, který přinese větší zážitek z jízdy.


Skvělé zázemí pro bajkery

Trasy v Trail Parku Dolní Morava jsou vyladěné do bezpodmínečné dokonalosti. Místní Trail Crew věnuje péči o traily nadstandardní péči a najdete tu všechny úrovně od downhill po hobby trail.

  • Kompletní spektrum tras od technicky náročných tras po rodinné a hobby traily.
  • Samostatná nástupní brána na lanovku pro bajkery.
  • Tréninkové bike skill centrum.
  • REST & SERVIS pointy na trase.
  • Sprcha na kola u spodní stanice lanovky.
  • Půjčovna celoodpružených enduro a trailových kol.
  • Sportovní obchod s bike vybavením a doplňky.

2denní bikepass za super cenu

Bikepass pořídíte nejvýhodněji online na našem eshopu eshop.dolnimorava.cz. Výměnný lístek, který vám po nákupu dorazí do emailu pohodlně na místě směníte v CARD BOX v zákaznickém centru za zálohovanou kartu, kterou na stejném místě opět vrátíte oproti vrácené záloze 100 Kč.

Bajková škola Dolní Morava

Bajková škola Dolní Morava připravuje trailové kempy pro bajkery i jejich děti, pro začátečníky i extra zkušené jezdce ve vybraných termínech od jara až do podzimu. Nabídku kempů hledejte na www.bajkovaskola.cz.

Bikeregion Králický Sněžník

Objevte 4 regionální bike parky propojené páteřní magistrálou v oblastech Suchý vrch, Dolní Morava, Hynčice pod Sušinou a Paprsek. Pro nadšence jízdy v terénu k dispozici téměř 130 km tratí všech stupňů náročnosti. Partnerské bike parky i trasy přehledně zaznačené do 3D mapy, nabíjecí stanice pro elektrokola i komplexní vyžití v rámci turistické oblasti hledejte na www.bikeregion.cz.

Dolní Morava toho nabízí mnohem víc. Příroda, zážitky a nadstandardní služby tu jsou na dosah. Vyberte si to své třeba na webu Dolní Moravy www.dolnimorava.cz.

You may also like...