Travel Family aktuálně prodává téměř 60 % zájezdů z nabídky last minute

Cestovní kancelář Travel Family aktuálně prodává téměř 60 % zájezdů z nabídky last minute, které pokrývají Čechy nejžádanější destinace Chorvatska, Řeckých ostrovů a Černé hory. „Z last minute nabídky je z Chorvatských míst největší zájem o Makarskou riviéru, tedy oblast od města Split dolů po pobřeží. Co se týká Řecka máme v nabídce menší ostrovy jako Skyros, Limnos, Skiatos, Skopelos nebo Karpathos. Klienti tyto malé oblastí vítají, protože oproti gigantickým turistickým ostrovům je zde klidněji,“ říká Blanka Hrubá, ředitelka cestovní kanceláře Travel Family.

„V minulé sezóně se prodalo nejvíce zájezdů na first minute a před prázdninami a na last minute nebylo prakticky z čeho vybírat. Letos se prodalo téměř 70 % nabídky na first minute a nyní na last minute. Vidíme, že zájem klientů je letos značně ovlivněn inflací, cenami energií, informacemi o počasí v místě dovolené nebo lokálními přírodními změnami,“ doplňuje Blanka Hrubá, ředitelka cestovní kanceláře Travel Family.

Zájezdy do Chorvatska se na last minute pohybují za osobu od 4 000 Kč výše a do Řecka od 6 000 Kč výše. Cena se mění dle požadavků na dopravu, stravování a další služby spojené se zajištěním dovolené. Přehled last minute zájezdů cestovní kanceláře Travel Family je na www.travelfamily.cz.

You may also like...