Trh tabákových alternativ se rozšiřuje o další novinku, nikotinové sáčky VELO

Nikotinové sáčky jsou moderní alternativou ke klasickým cigaretám a za velmi krátkou dobu si získaly výraznou oblibu u českých spotřebitelů. Společnost British American Tobacco (BAT) pokračuje v jejich vývoji a své dosavadní portfolio tohoto segmentu rozšiřuje o další varianty. Nikotinové sáčky VELO, které jsou ve své kategorii jasnou jedničkou na českém trhu, nyní představila v nové verzi VELO MINI, která potěší nejen vyznavače minimalismu. 

Již dávno neplatí, že užívání nikotinu musí být spojeno s nepříjemným zápachem, obtěžujícím kouřem a společenskou diskreditací. Poté, co BAT na podzim minulého roku představila v novém designu nikotinové sáčky VELO, vstupuje nyní na scénu s novou verzí VELO MINI, jež nabídne menší velikost sáčků, některé nové příchutě a nižší obsah nikotinu. Potěší tak stávající uživatele, kterým původní rozměr polštářků nevyhovoval, ale také ty dospělé kuřáky, jež si k této méně rizikové formě užívání nikotinu hledají cestu.

Užší profil nové MINI edice umožňuje použití sáčku kdykoliv, kdy je kouření nebo tzv. vapování zapovězeno, ať už na cestách, během dne v práci nebo při návštěvě restaurace. Umenšený formát balení tak ocení například ženy, které málokdy mívají ve svém psaníčku místa nazbyt.

Nikotinové sáčky VELO představují pro kuřáky další příležitost přejít na výrobky se sníženým rizikem. BAT tak úspěšně pokračuje v naplňování své strategie „Better Tomorrow“. Naší ambicí do roku 2030 je mít celosvětově až 50 milionů spotřebitelů v kategorii méně škodlivých produktů, kam kromě nikotinových sáčků VELO řadíme zařízení na zahřívání tabáku glo, či elektronické cigarety Vype,” uvedl Tomáš Tesař, ředitel komunikace BAT.

Aplikace nových VELO MINI je stále stejně jednoduchá. Polštářek, který kromě nikotinu obsahuje pouze vodu, eukalyptus, celulózová vlákna z borovice, aromatické látky a sladidla, si stačí vložit do úst pod horní ret, kde je jeho obsah postupně vstřebáván ústní sliznicí. Po přibližně třiceti minutách jej pak vyhodíte do koše nebo uschováte pod víčkem krabičky. Nikotinové sáčky VELO tak zůstávají zárukou uživatelské přívětivosti.

Nová edice VELO je výhradně určena dospělým uživatelům nikotinových produktů a je dostupná v ve čtyřech vybraných příchutích: Tropic Breeze, Berry Frost, Urban Vibe a Polar Mint.  K dostání je přímo na eshopu govelo.cz za doporučenou MOC 104 Kč.

You may also like...