Už se to blíží: Zažijte opojnou silvestrovskou večeři v La Verandě

Pokud chcete strávit poslední večer tohoto roku nevšedně a s elegancí vstoupit do toho nového, přinášíme vám tip na skvělou večeři v samotném centru Prahy. Po procházce rozsvícenými historickými cestičkami vaše kroky povedou do ulice Elišky Krásnohorské jen pár kroků od nejluxusnějšího místa u nás, a to Pařížské. Zde se nachází již 20 let stálice v gastronomickém světě neboli La Veranda. Tento podnik staví svůj úspěch na kvalitě a nevšednímu servisu. Hřejivý pocit domova s vytříbenou gastronomií, a to vše na jednom místě.

Tým La Verandy si připravil opojné silvestrovské menu. Po usazení přichází sklenička vychlazeného prosecca. Poté následuje vejce 63 s taleggio, květákem a lanýžem neboli jak málo stačí ke štěstí. Chuťové pohárky navnadí gravlax s avokádem, fenyklem a citronem. Na svátečním menu nesmí chybět foie gras mousse se švestkami a panettone. Následuje možnost volby z hlavních chodů. Zvolíte raději kambalu s květákem, kaštany a smržem nebo vás osloví více dančí hřbet se špaldou, kapustou a pastinákem. Závěr v podobě kerblíkového sorbetu na utvrzení chutí, který vystřídá kávovo-karamelová tartaletka s rakytníkem a černým rybízem. Nádherné menu, co říkáte? Kvůli omezenému prostoru a velkému zájmu nutná rezervace předem.


Jedinečný večer začal perfektně a končí ještě lépe, díky báječnému silvestrovskému menu. Teď jen vkročit do Nového roku pravou nohou.

You may also like...