Užijte si babí léto na zahradě, prostřete si s něžnou a elegantní kolekcí Ivory

Vylepšete si podzimní dny plné slunce a prostřete si na zahradě či na terase, zatímco kolem zlátnou listy na stromech. Nová kolekce Ivory od portugalské značky Vista Alegre je k tomu jako stvořená. Byla navržena tak, aby posloužila při speciálních příležitostech, ale též aby rozzářila každodenní setkávání u jídla.  

Na nádobí se doplňuje bílá a slonovinová barva a dekor obohacuje jemný reliéf. V sadě najdete vše důležité. Pět druhů talířů a šest druhů mís a misek provází čajový a espresso šálek a velký kulatý podnos s bohatě zdobeným květinovým vzorem. Velkou výhodou kolekce Ivory je její univerzálnost. Díky neutrálním barvám a elegantnímu tvaru ji snadno zkombinujete s jinými kousky, které už vaši domácnost zdobí.

Vzory reliéfu jsou na každém kusu nádobí jiné. Spojují je však stejné prvky a jemná slonovinová barva. Přijďte si prohlédnout detaily kolekce Ivory do prodejny Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze. Nádobí značky Vista Alegre z kvalitního tvrdého porcelánu najdete též v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...