Užijte si ještě pořádnou českou zimu na Dolní Moravě

Přestože na většině území Česka už zavládlo předjaří, hory jsou stále pokryté pořádnou sněhovou peřinou. Využijte jarní prázdniny, víkendy nebo předjarní volno a užijte si pravé horské radovánky. Vezměte děti na Dolní Moravu a dopřejte své rodině zábavu a nezapomenutelné zážitky!

Sníh zdobí sjezdovky na Dolní Moravě do více než jednoho metru a vytváří tak skvělé podmínky pro lyžování. Užívat si letos poprvé můžete také noční lyžařské zážitky. Každé pondělí, středu, pátek a v sobotu si můžete dopřát jízdu pod hvězdami. A každé úterý, pátek a sobotu zažijete též noční jízdu na sáňkách.

Lyžování na Dolní Moravě je přizpůsobené rodinám. Zaparkujete přímo u sjezdovky, do restaurace na oběd nebo občerstvení je to pár kroků. Pro malé sjezdaře je tu například sjezdovka U Slona, která je široká až 200 metrů. Na vrchol vyjedete jednoduše kotvou. Nejmenší lyžaři si osvojí základy ve školičce a na pojízdných pásech.

Zkušenější lyžaři a starší děti milují Fun park U Slona plný zábavných klopenek, tunelů a skoků. Adrenalinoví závisláci si užívají crossovou trať, na které v minulých dnech trénovaly například světové špičky snowboardcrossu při přípravě na Evropský pohár.

A když si po lyžování budete chtít odpočinout? Vyrazte za skvělou gastronomií a wellness rituály do wellness hotelu Vista. Informace o sjezdovkách, ubytování v hotelu Vista, v chatě Terezka či podrobnosti o programu najdete na stránkách dolnimorava.cz.

You may also like...