V Atriu Flora je dočasně uzavřena prodejna Albert

V obchodním centru Atrium Flora je nyní dočasně uzavřena prodejna potravin Albert. Uzavírka bude trvat necelý měsíc. Zákazníci však nemusí zoufat, i tak mohou v obchodním centru nakoupit potraviny.

Prodejna Albert patří mezi oblíbené a hojně navštěvované obchody na Floře, neboť jako v každém supermarketu v ní můžete sehnat všechny druhy potravin. I přes její dočasné uzavření z důvodu modernizace však můžete v obchodním centru pořídit vše, co potřebujete – stačí jen zavítat do ostatních prodejen se specializací na potraviny.

Pokud máte rádi evropské speciality v čele s nejrůznějšími šunkami, sýry, těstovinami, ale oceníte i lokální produkty, určitě vás uspokojí Moje kredenc. Seženete zde také evropská vína a nealkoholické nápoje, ale i čerstvé pečivo nebo nějakou sladkou tečku v podobě zákusku.

V Rodinné farmě zase pořídíte kvalitní uzeniny z Maďarska, Slovenska a Tyrolska. Samozřejmostí v nabídce je i čerstvé pečivo a nechybějí ani farmářská vajíčka či máslo a různé zavařeniny.

Každý, kdo vyznává zdravý životní styl, si jistě vybere kvalitní potraviny v prodejně Delmart. Ať už potřebujete pečivo, omáčku k těstovinám, sušené ovoce, ořechy, koření nebo rychlý oběd v podobě sendviče do ruky, v Delmartu si přijdete na své.

Jestli rádi vaříte asijskou kuchyni, vše potřebné naleznete v prodejně Asian shop, ve které nechybějí kvalitní asijské omáčky ani oblíbené asijské cukrovinky.

V dm drogerii pořídíte kromě kosmetiky také kvalitní bio potraviny, a mimo klasiku v podobě těstovin, omáček, luštěninových „hotovek“ i polotovarů zde seženete také dětskou výživu nebo krmivo pro domácí mazlíčky.  

A pokud se vám nechce vařit, samozřejmě můžete využit nedávno zrekonstruovaný food court, kde je k dispozici celá řada různých restaurací, a bez problému se tak nají celá rodina.

Prodejna Albert by měla být opět otevřena po 21. 2. 2023. Kompletní informace o Atriu Flora najdete na webových stránkách www.atrium-flora.cz.

You may also like...