Vánoční edici suvenýrů Prague City Tourism věnuje odkazu T.G. Masaryka

Prague City Tourism představuje novou vánoční edici suvenýrů. Pokračuje tak na své cestě ke kultivaci cestovního ruchu. Ty vyvinula opět ve spolupráci s pražskými tvůrci. Symbolicky jedním z nich připomíná i prvního československého prezidenta T.G. Masaryka.

Prague City Tourism  představuje veřejnosti další sérii vkusných suvenýrů, které jsou nedílnou součástí prezentace Prahy. Ve spolupráci s vyhlášeným pražským bistrem a pekárnou La Cucina byly podle původní receptury, která je uložena v Muzeu TGM Rakovník, vyvinuty prezidentské sušenky. Jedná se o připomínku nejoblíbenějšího cukroví prvního československého prezidenta a období první republiky, doby rozkvětu kultury, umění, designu i architektury.

„Tento projekt ilustruje filozofii Prague City Tourism motivovat návštěvníky i obyvatele hlavního města k hlubšímu zájmu o historii a kulturu Prahy a využívat a prezentovat kulturní dědictví novým, moderním způsobem,“ vysvětluje členka představenstva Jana Adamcová.

Pražským věžím je prostřednictvím sedmi zlatých symbolů věnována limitovaná edice porcelánových šálků od Studia Malíská. Jejich autorkou je malířka a designérka Lenka Sárová Malíská. Zasněženou Prahu pak prezentuje trio nových designových pohledů a magnetů od Prague Merch Matouše Bitta. Autorské ilustrace se tentokrát zhostila Simona Lore.

„Vánoční edice suvenýrů navazuje na naší novou strategii cestovního ruchu a tedy to, jak chceme prezentovat Prahu domácím i zahraničním turistům – vkusně a autenticky. Pro tuto limitovanou edici suvenýrů také dnešním dnem spouštíme kampaň, v rámci které poběží brandová ppc kampaň,“ uzavírá ředitelka Brand managementu Prague City Tourism Michaela Henčlová.

You may also like...