Velká autogramiáda populárních osobností v Kavárně U sv. Ludmily se koná již 31. března

Ve čtvrtek 31. března odpoledne od 15 do 20 hodin v Kavárně U sv. Ludmily – Francouzská 1. Přihlásilo se celkem přes 100 populárních i zatím méně známých  osobností  – spisovatelů, básníků, ilustrátorů, herců a dalších.

Kompletní abecední seznam podepisujících účastníků je zveřejněn v březnových Ebrovinách a a vystaven ve výloze kavárny u sv. Ludmily. Každý z nich byl písemně a pak telefonicky pozván a přislíbili svoji účast. V daném termínu některý z nich přijde „na chvíli“, jiný na delší dobu, ostatní na celé odpoledne až do 20. hodiny. Ochotně budou rozdávat svoje podpisy, případně i fotografie nebo vizitky; možná někteří i svoje knížky…

Je vítán každý, kdo přijde třeba jen některé pozdravit a od jiných  si  vyžádat  podpis (do památníčku či dedikaci do knížky).

Celá tato akce je dnes už mimořádná a my věříme v její dobrý průběh s příjemnými zážitky. Termín – čtvrtek 31. březen považujeme za symbolické ukončení března – (dříve MĚSÍCE KNIHY, dnes MĚSÍCE ČTENÁŘŮ) – se vzpomínkou na dřívější čtvrteční fronty před knihkupectvím na nové „uzouše“, čili „trháky“, „špeky“ či „bestsellery“.

Na shledanou s vámi se těší Vráťa Ebr

You may also like...