Velkopopovický Kozel poděkuje dobrovolným hasičům, vaří pro ně speciální várku piva. Dobráci, děkujem!

V první linii se v uplynulých týdnech ocitli i dobrovolní hasiči, kteří zdatně sekundují profesionálům. A to ve svém volném čase a bez nároku na odměnu. Na jejich přínos upozorňuje Velkopopovický Kozel a jako poděkování za mimořádnou práci a nasazení jim věnuje várku Hasičského speciálu.

Dobrovolní hasiči během nouzového stavu pomáhají ve svém osobním volnu. Někteří šili roušky, jiní rozváželi obědy seniorům nebo dezinfikovali veřejná místa, to vše bez nároku na odměnu. „Jejich nasazení během krize si velmi vážíme a oceňujeme ho. Proto jim jako poděkování za jejich práci a obětavost věnujeme várku Hasičského speciálu, kterým si pak, až to bude za námi, společně připijeme na zdraví,“ vysvětluje Vojtěch Homolka, sládek velkopopovického pivovaru.

K poděkování vyzývá Kozel i veřejnost. Na webových stránkách www.dobracidekujem.cz  může každý ocenit dobrovolné hasiče ve svém městě nebo vesnici za to, jak se zapojili do boje proti koronaviru, a přidat osobní poděkování nebo vzkaz. „Na začátku června pošleme konkrétním sborům sud polotmavého Hasičského speciálu spolu s poděkováním. Předpokládáme, že hasičům rozešleme celkem 1500 sudů,“ doplňuje sládek.

Velkopopovický Kozel podporuje formou programu Hasíme s Kozlem již více než 14 let. Hasíme s Kozlem je věrnostní program na podporu sborů dobrovolných hasičů, kteří pomáhají při kalamitách a jsou srdcem kulturního i společenského života v obcích a na vesnicích. Součástí programu je celoroční soutěž o atraktivní ceny. Více na www.hasimeskozlem.cz.

You may also like...