Vica Kerekes je již podruhé tváří jarní kampaně Marionnaud

Marionnaud ve svých prodejnách i e-shopu zahajuje jarní kampaň Skin Care Days. Jejím cílem je obrátit pozornost ke krásné, a hlavně zdravé pleti. I ta si zaslouží po zimě restart a nový příval energie! Tváří kampaně je už podruhé Vica Kerekes.

Nový magazín
Start kampaně doprovází i uvedení nového vydání magazínu Marionnaud, jehož titulní stranu zdobí právě tvář Vicy Kerekes, která v rozhovoru prozradí leccos o svých každodenních rituálech. Make-up artistka Adriana Bartošová zase ukáže, jak vznikalo svěží líčení pro focení obálky. Magazín Marionnaud samozřejmě představí i sezónní novinky v pečující a dekorativní kosmetice, nové parfémy pro ženy i muže, beauty tutoriál lehkého jarního líčení nebo návod, jak se po zimě vypořádat se zašedlou pletí.

Nejen pro ženy
Tentokrát nepřijdou zkrátka ani pánové – do exkluzivního sortimentu Marionnaud totiž přibyla norská kosmetika Bad Norwegian určená jen pro muže. Značka, která netestuje na zvířatech, nýbrž na kamarádech, je sympatická zodpovědným přístupem i minimalistickým designem. I Češi teď mohou objevit kosmetiku pro náročné muže, kteří chtějí to nejlepší pro sebe i pro tento svět. 

Beauty video
Marionnaud navíc v březnu uvádí pilotní díly svého YouTube seriálu s názvem Beauty is mine a Beauty shopping. Intimní série videí nás zavede do koupelny za známými a obdivovanými osobnostmi módy i kultury. Ukážou nám, jak pečují o svou pleť, jak používají dekorativní kosmetiku, jaké produkty a značky je oslovují – a hlavně, kde je nakupují. V prvním videu vystoupí Vica Kerekes, představí své oblíbené produkty a detailně popíše, co dělá pro to, aby se cítila krásná. Během příštích týdnů se v seriálu setkáme s mnoha dalšími známými osobnostmi či odborníky na krásu.

Několik otázek pro Vicu Kerekes, tváře Skin Care kampaně Marionnaud. Vica vnímá krásu jako niternou záležitost. To, jak vypadáme, je odrazem toho, jak se cítíme. Proto nestačí pečovat jen o pleť. 

Máte ráda jaro? 
Ano, ale také mám velmi ráda zimu, kdy můžeme zpomalit, zababušit se do svetrů, být trochu víc u sebe, řešit věci a přemýšlet. Na jaře jsme pak připraveni na rozkvět. Odhalujeme se a můžeme ukázat nebo realizovat věci, na které jsme během zimy přišli„.

Co tedy teď na jaře chystáte? 
Právě se po letech vracím k divadlu, zkouším v Slovenském národním divadle česko-slovenské představení Hriech / Její Pastorkyňa. Zároveň budu v trnavském divadle hrát v moderní verzi Misantropa. Chystá se i natáčení filmu, ve kterém mi svěřili roli učitelky baletu„. 

Jak o sebe pečujete? 
Péče o sebe pro mě není jen otázkou starosti o vzhled, beru to tak, že ve chvílích před zrcadlem se díváme i do vlastního nitra. Je to čas, který trávíme sami se sebou. Proto si nikdy nenechám vzít svůj ranní rituál. Nejdřív očistím pleť – i po ránu, protože v noci se náš organismus čistí. Pak si nanesu masku, a zatímco působí, jdu si uvařit bylinkový čaj, který mám od jednoho stařečka. Pak si sednu do jogínského sedu před velké zrcadlo, popíjím čaj a přemýšlím o tom, co mě ten den čeká. Všímám si svých pocitů, zjišťuju, jak na tom vlastně jsem„.

Jak se líčíte na všední den? 
Většinou vůbec nepoužívám make-up, nerada zakrývám svou pleť a pihy. Přitom jsem je jako malá doslova nesnášela. Když vím, že mám před sebou dlouhý den, použiju nějaký BB krém. Pod oči si nanesu trochu korektoru na rozjasnění. Přidám rtěnku, kterou pak použiju i jako tvářenku. Oblíbila jsem si takovou nenápadnou rtěnku od Clarins, která ale krásně voní, takže potom jsou rty doslova k zulíbání. Nedávno jsem také objevila pudr značky Sisley, nevěřila jsem, že pudr může mít tak dokonalý efekt, pleť úplně rozzáří“

Je něco, čeho byste se v rámci péče o pleť nikdy nedopustila? 
Nikdy bych nešla spát neodlíčená. Taky jsem si dala slib, že si nikdy do tváře nenechám píchat ani řezat. Myslím, že vrásky k nám patří. Měli bychom o nich mluvit a měli bychom je víc ukazovat. Jsem dokonce i proti retuším fotek!“

Foto: Anna Kovacic