Vítězka Miss Global 2019 Karolína Kokešová natočila žhavý videoklip

Hudba, zpěv, třpyt a žhavé rytmy. To je nový oficiální videoklip, který v Mexiku natočila Karolína Kokešová pro letošní konání Miss Global. Několik dní těžkého fyzického a psychického výkonu ale rozhodně stálo za to. Nádherná Češka natáčením získala neuvěřitelnou zkušenost a svým plnohodnotným výkonem ukázala, že je nejen všestranně talentovaná, ale může se po právu hrdě pyšnit titulem nejkrásnější žena světa. 

Historicky třetí Češka, která vyhrála světovou soutěž krásy natáčela několik dní v Mexiku videoklip, který má za úkol podpořit budoucí ročník soutěže. Jaká by nová Miss Global měla být? „Píseň poukazuje a podporuje ženskou krásu, sílu a nezávislost. To že vždy vše zvládneš, pokud chceš. Takové holky i hledáme do dalšího ročníku – zdravě sebevědomé, nezávislé, inteligentní, co dokážou vystoupit ze své komfortní zóny, mají chuť na sobě pracovat a mají dobré srdce,“ komentovala text Karolína Kokešová.

Původně se celý štáb měl sejít v americkém Los Angeles, které poskytuje mnohem větší zázemí a je i logisticky přístupnější. Nicméně bylo nutné plány změnit a přesunout všechny do Mexika, odkud si kráska přivezla svou vítěznou korunku.

„Trénovali jsme 4 dny v kuse v Mexico city a bylo to opravdu velmi náročné jak fyzicky, tak psychicky. Vše bylo tak trošku na poslední chvíli. Finální natáčecí den poté trval od rána pozdě do noci. Nicméně to byla neuvěřitelná zkušenost a musím říct, že obdivuji všechny zpěváky a tanečníky, je opravdu náročné zpívat a tancovat dohromady,“ popsala náročné tréninky modelka. Videoklip natáčela spolu s první a druhou více miss z Peru a Brazílie.

Letošní ročník soutěže Miss Global se bude tentokrát pořádat na přelomu srpna a září v Indonésii, kam Karolína Kokešová vyrazí nejen korunovat novou vítězku, ale zároveň doprovodí další kandidátku z České Miss ESSENS, která se poletí poprat o prestižní titul. 

Zdroj: Česká Miss ESSENS

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...