Vítězové soutěže mladých talentů Top Voice 2023 pokřtili nový videoklip

Plní se jim jeden sen za druhým. Nejprve vyhráli pěveckou talentovou soutěž TOP VOICE 2023, a pak natočili klip k písni Hvězdy nám napoví, který měl v pondělí slavnostní premiéru v pražském KU Klub&Baru. Stojí za ním ředitelka soutěže Hana Ježková a její syn Filip.

Kmotry zbrusu nového klipu se staly známé osobnosti, které usedly v porotě soutěže – její předseda, herec a zpěvák David Gránský, zpěvačky Lenka Dusilová, Natálie Grossová a Michaela Tomešová, které doplnila z muzikálů známá zpěvačka Nikola Ďuricová. Nechyběla ani patronka soutěže, zpěvačka Michaela Burešová a samozřejmě všichni vítězové, kteří v klipu účinkují.

Měla jsem velkou radost, když jsme klip natočili. Tři dny se k nám do studia Someth Records sjížděli nejlepší zpěváci z prvního ročníku soutěže, která vznikla za podpory Statutárního města Teplice a štědrých sponzorů,“ okomentovala to ředitelka soutěže Hana Ježková. Sama je autorkou textu, její syn Filip hudby, zároveň je i režisérem klipu, který se točil na Hvězdárně a planetáriu v Teplicích. Zároveň je zpěvačkou, spolu s manželem Radkem a synem Filipem tvoří jádro teplické kapely Melodica. „Klip byl nápadem mého taťky. Společně jsme se rozhodli, že vytvoříme píseň, která bude reprezentovat právě vítěze letošního ročníku. Věřím, že se bude líbit,“ řekl Filip Ježek.


Před samotným křtem, kterým provázel moderátor Michal Šeda, popřáli hvězdní porotci hodně štěstí do další umělecké kariéry a shodli se na tom, že první ročník byl plný mimořádných talentů. „Uplynulo pár týdnů, nicméně pořád jsem finálový večer ještě nestihl vytěsnit z paměti. Výkony nás šokovaly a snažili jsme se přijít na to, proč dneska lidi zpívají jinak a líp, než jsme zpívali my,“ prohlásil David Gránský. Až jsme malinko upadli do depresí, ale my jim to moc přejeme,“ usmíval se. „Pro mě to byla i velká inspirace pozorovat každou z holčin a kluků, byli úžasní. Držím všem palce, ať dosáhnou svých cílů a snů,“ pokračovala další členka poroty, Natálie Grossová. „Všichni vítězové jsou pro nás velkou inspirací, co se týče píle a pokory. Hned po finále jsem zvýšila četnost svých hodin zpěvu. Moc vám za to děkuju a držím vám palce,“ pokračovala Michaela Tomešová. Hodně úspěchů v další kariéře přála i zpěvačka Lenka Dusilová. Společně pak zatleskali povedenému klipu.

Na klip se můžete podívat zde:  www.youtube.com/hvezdy-napovi

Úspěšná soutěž, jejímž mottem je „Jdi za svým snem“ rozhodně nekončí, pomalu se chystá její druhý ročník. Toho prvního se zúčastnilo 371 uchazečů. „Už teď máme další zájemce. Je to pecka, jedeme dál,“ usmívala se ředitelka soutěže. Talentovaní zpěváci ve věku 8-26 let se budou moct opět hlásit od 1. ledna 2024. Více najdete na topvoice.cz/.

Vítězové  ročníku 2023: 

První kategorie:                                      Druhá kategorie:

  1. místo –Max Behenský                       1. místo – Emmy Hoang                            
  2. místo –Adéla Křivánková                 2. místo – Karmen Sarojanová
  3. místo – Anja Nováková                     3. místo – KarolínaAnna Bokstefflová

Foto: Jaroslav Hauer

You may also like...