Vlajková série N značky HONOR má nového člena – řadu HONOR 20

Globální značka smartphonů HONOR 22. května  v Londýně oficiálně uvedla na trh svou první řadu smartphonů: HONOR 20 LITE, HONOR 20 a HONOR 20 PRO. Tato mistrovská kolekce svědčí o dokonalosti série N značky HONOR, která je známá svým vynikajícím designem, bezkonkurenční fotografickou schopností a dokonalými uživatelskými zážitky, které oslovují světovou mládež.

Poznejte zázraky bezkonkurenční uživatelské zkušenosti: výkonná kombinace 48megapixelového fotoaparátu AI Quad a dynamického holografického designu podporovaných čipovou sadou 7nm Kirin 980 AI a technologií GPU Turbo 3.0

Zázrak 48megapixelového fotoaparátu AI Quad ve vlajkové kvalitě

Vlajková čtveřice fotoaparátů je vedena hlavním snímačem Sony IMX586 s rozlišením 48 megapixelů, který obsahuje pokročilý režim AI Ultra Clarity a režim AIS Super Night, který uživatelům umožňuje pořizovat ostré snímky. Součástí čtveřice fotoaparátů je také 16megapixelový ultraširokoúhlý snímač, 8megapixelový teleobjektiv a 2megapixelový fotoaparát, který umožňuje uživatelům zachytit širší obraz a přiblížit jej pomocí optické stabilizace obrazu (OIS).

48megapixelový fotoaparát AI Quad umožňuje uživatelům pořizovat fotografie s extrémní jasností během dne, zejména s režimem AI Ultra Clarity. Dále procesory Dual-NPU a Dual-ISP čipové sady 7nm Kirin 980 AI[iv] porovnávají nejlepší detaily z každé z těchto fotografií do jednoho „48megapixelového super snímku“ s kvalitou překonávající normální 48megapixelové fotografie. Detaily a barvy jsou pro větší živost upraveny. S 16megapixelovým ultra širokoúhlým fotoaparátem mohou uživatelé zachytit více díky rozsáhlému zornému úhlu 117°. Optická stabilizace obrazu (OIS) vyzve malé gyroskopy k rychlému přesunu částí skla objektivu do pohybu mimo nastavený obraz dříve, než je obraz převeden do digitálního formátu, čímž vytvoří ostřejší obraz i při roztřesených rukách.

Zázrak nejmodernějšího dynamického holografického designu

Řada HONOR 20 přeměňuje uživatelský zážitek tím, že se stává prvním produktem v historii značky HONOR, který představuje multidimenzionální dynamický holografický skleněný zadní kryt. Dvoufázový proces, který je pečlivě vytvořen pomocí technologie Triple 3D Mesh značky HONOR, jež je první takovou technologií v oboru, nejprve vytváří hloubkovou vrstvu s využitím nanotechnologií pro rytí miliónů miniaturních hranolů. Po dokončení tohoto složitého procesu inženýři pokračují v montáži 3D zaobleného skla, nanášení barevné vrstvy a hloubkové vrstvy. Při průchodu světla přes hranoly v hloubkové vrstvě se světlo odráží a lomí ve všech směrech.

Zázrak bezrámečkové uživatelské zkušenosti

Princip společnosti HONOR „Vždy lépe“ žene tuto značku nad rámec texturního a barevného designu dynamického holografického skleněného krytu. Řada HONOR 20 se může pochlubit celoplošným displejem s úhlopříčkou 6,26 palce a poměrem obrazovky k tělu 91,7 %. Celoplošný displej díky 4,5 mm fotoaparátu v obrazovce umožňuje ještě více fascinující vizuální zážitky bez kompromisů v oblasti estetiky.

Kromě zážitků ze sledování a hraní her si mohou uživatelé vychutnat pohlcující zvukový zážitek prostřednictvím funkce prostorového zvuku Virtual 9.1 Surround Sound, kterou umožňuje zvukové řešení Histen 6.0. Je to poprvé, kdy je tato špičková technologie aplikována na smartphony. Funkce prostorového zvuku Virtual 9.1 podporuje většinu sluchátek a obsahuje vestavěný duální mikrofon s redukcí šumu – systém přizpůsobený specifickým potřebám technofilů a audiofilů.

You may also like...