Voda sebou – nové lahve od SodaStream

Nová kategorii lahví „voda s sebou“ představuje elegantní a praktické lahve, které je možné využít k společenským i volnočasovým aktivitám. Pro první vlnu propagace vybral SodaStream pražská business centra a festivaly, na nichž představil nové lahve netradičním způsobem – formou roadshow s cestovním přívěsem Airstream.

Nové designové lahve mají plastové dno, které zvyšuje stabilitu, a hermetické kovové víčko zabraňující vytékání čerstvé perlivé či neperlivé vody z kohoutku. Jsou opatřeny elegantním poutkem pro praktické nošení, které je ve stejné barvě jako dno – tedy v černé a světle růžové. Lahve z nové kategorie jsou vyrobeny z plastu bez BPA a jsou opakovatelně plnitelé, takže zákazníkům nabízí mnohem estetičtější variantu k nevzhledným a neekologickým jednorázovým PET lahvím.

Dostatečně široké hrdlo láhve umožňuje na dochucení vody použít kousky ovoce, bylinek či zeleniny. Lahve o objemu 0,6l jsou tlaku-odolné a lze je umývat v myčce.

Pro první fázi propagace nové kategorie lahví „voda s sebou“ zvolila společnost SodaStream netradiční způsob, a to formu roadshow s cestovním přívěsem Airstream. Zdeněk Zahrádka, manažer značky SodaStream v ČR, vysvětluje: „Snažíme se o neotřelý způsob B2C komunikace a outdoorové reklamy, která upoutá na první pohled a zároveň navodí atmosféru dovolených a pohody. Propagací chceme zdůraznit fakt, že nová kategorie lahví je variabilní a hodí se jak do práce či společnosti, tak ke sportu a rekreaci. Proto se roadshow a Airstream objevuje před kancelářskými centry i na festivalech.“

V ČR si můžete prémiové modely lahví s elegantním poutkem pořídit za doporučenou cenu 359 Kč.

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů

Foto: Petr Brodecký

You may also like...