Vrchol knižní sezóny KNIHOMÁNIE vstupuje do devátého ročníku

Knihománie je každoročně vrcholem knižní sezóny. Jejím hlavním cílem je nabídnout čtenářům to nejlepší, co přináší podzimní knižní trh, a také podpořit knihkupce v kamenných prodejnách.

Letošní nabídka 9. ročníku Knihománie přináší 27 bestsellerů od 18 nakladatelů. Z nich si mohou čtenáři vybírat od 23. října do 24. listopadu 2019 v téměř 300 knihkupectvích po celé České republice. V nabídce jsou i tentokrát zajímavé tituly různých žánrů – thrillery, čtení pro ženy, historické romány, světová literatura, životní osudy, encyklopedie, kuchařky, populárně naučná literatura i knihy pro děti. A samozřejmě i letos  náleží ke každé zakoupené knize hezký dárek – Kniha švédských křížovek.

Mezi vybranými tituly nechybí knihy od Jana Svěráka: Bohemia, Vladimíra Beneše a Martina Moravce: Mé cesty do hlubin mozku, Beatrice Landovské: Nikdy není pozdě na šťastné dětství a Martina Komárka a Herberta Slavíka: Poslední revoluce.

 A jak se těší na tituly samotní knihkupci?

– Knihkupectví U Vlachů (Kralupy nad Vltavou), „Knihománie znamená, že se moji zákazníci dozvědí o výborných knižních titulech další cestou než ode mě a sami se po nich ptají.“

– Knihkupectví Daniela (Benešov), „Spousta krásných knížek na vánoční trh.“

– Knihkupectví U Kašků (Kolín), „Soustředěnost TOP titulů v katalogu, který se dostane mezi lidi a funguje zpětná vazba.

Najděte si svého knihkupce: http://www.knihomanie.cz/

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...