Výtvarník Milan Sodoma vystavuje svá díla ve stylovém kadeřnictví

Mladého talentovaného výtvarníka Milana Sodomu fascinují a inspirují ženy. Obdivuje nejen jejich krásu, ale zejména přirozenou a zdravou ženskou energii, kterou dnešní společnost tolik potřebuje. Milan Sodoma má dar svou tvorbou v ženách tuto energii pozvednout a podpořit. Jeho minimalistická díla, zpravidla ženská silueta na bílém pozadí, ozdobí moderní designové i tradičně koncipované interiéry. Na svých webových stránkách na https://milansodoma.cz/ nově vedle originálních maleb na plátně prodává také cenově dostupnější umělecké tisky.

Mnoho lidí zkrátka nemá na to koupit si velký obraz. Navíc mám rád, když vzniká produkt, který se dá multiplikovat a dílo pak může putovat do světa vícekrát.  I proto jsem vedle maleb zvolil cestu tisků,“ vysvětluje malíř a grafik Milan Sodoma 

Milan Sodoma vystudoval SUPŠ v Uherském Hradišti. Po škole se mimo jiné věnoval grafickému designu, komiksu i komerční ilustraci, spolupracoval na několika uměleckých projektech. Tvoří velmi intuitivně a spontánně. Ačkoli někdy přichází k plátnu s určitou představou, každá postava jako by pod autorovýma rukama nakonec sama rozhodla, jak má vypadat a jaký příběh přináší. Linie ženského těla v černé, někdy hnědé barvě na bílém plátně či papíru působí smyslně, křehce, něžně, láskyplně… stejně jako žena samotná. „Díky mým obrazům mohu s ženami komunikovat a jednoduše jim říct: Jsi žena, a to je úžasné!“ říká Milan Sodoma.

Studio flanér nové kadeřnické studio vzniklo přebudováním jednoho z původních prvorepublikových bytů, v domě v Loretánské ulici 13, v němž několik let žila Alice Masaryková, pár kroků od Pražského hradu. V prostoru s autentickým geniem loci se propojují profesionální kadeřnická péče, design, umění a móda. Studio nabízí kompletní individuální balíčky, které zahrnují péči kadeřníka, vizážisty či stylisty. Svá díla tady vystavují mladí talentovaní umělci, v plánu jsou živé komorní koncerty i večerní stříhání při svíčkách. Majitelem flanéru je Dominik Merrel.

e-shopu Studia flanér můžete on-line zakoupit vouchery na služby v hodnotě od 500 do 4 000 Kč.

You may also like...