Wild Berry: Letní novinka od Thomas Henry

Léto se blíží, připravte se na jeho příchod již nyní a vychutnejte si svěžest v podobě nové limonády Thomas Henry Wild Berry. Tato ovocná chuťová bomba vám v puse spustí ohňostroj lesních plodů a citrusů. Nečekejte, až léto přijde k vám. Běžte mu naproti!

Novinka z osvědčené dílny Thomas Henry přináší nové osvěžení ve skle. Příchuť Wild Berry zaručeně potěší každého milovníka ovocných svěžích chutí a svlaží nejednu žízeň. Tato okouzlující limonáda v sobě kombinuje ovocnou chuť lesních plodů, které ve spojení s lahodnými citrusy propůjčují nápoji svěžest a delikátnost. Potěší všechny, kteří milují tóny ovoce a díky svému veganskému složení, které navíc neobsahuje ani žádný lepek, se hodí opravdu na každý stůl.

Lahev Thomas Henry Wild Berry seženete v příjemném balení 750 ml, a z jedné lahve tak hladce ukojíte jak žízeň svých nejbližších v teplém dni, tak touhu po drinku s přáteli ve vlahém letním večeru.  

Díky oku lahodící růžové barvě se bude limonáda také skvěle hodit do letních drinků. Pokud vás právě možnost kombinace této novinky v lahodném drinku zaujala, rozhodně vyzkoušejte Berry Breeze. Tento drink v sobě snoubí ovocnou bombu schovanou v Thomas Henry Wild Berry s ostrým vermutem (50ml), díky čemuž je zaručen dokonale vyvážený osvěžující zážitek. Podávejte ve vysoké sklenici naplněné ledem a dozdobené ovocem a úspěch ve společnosti máte zaručen.

Limonádová novinka Thomas Henry Wild Berry je k dostání na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za cenu 80 Kč.

You may also like...