Začněte zahradní sezónu s osvěžujícími italskými drinky značky Starlino

 
Přichází doba, kdy se z obýváků přestěhujeme na balkóny či zahrady. K příjemnému večeru pod hvězdami, s dobrým jídlem a ve skvělé společnosti pak už chybí snad jediná maličkost: vynikající osvěžující drink. Letos si můžeme pochutnat na zajímavé novince z italského Turína. Značka Starlino přichází se třemi novými nápoji z řady aperitivů a vermutů, které najdou místo v každé domácnosti milovníků kvalitního pití.

Šťavnaté italské pomeranče našly nový domov. Jejich plnou chuť nově objevíte i v lahvi aperitivu Starlino Arancione. Krvavé pomeranče zrají spolu s šesti bylinami a vinnou odrůdou trebianno půl roku v nerezových tancích. V lahodné variantě Starlino Rosé Aperitivo se k vínu přidává růžový grapefruit, jahody, bazalka, koriandr a další koření. Starlino Rosso Vermouth se vyrábí z italských vín odrůd trebianno a marsala. Víno dozrává celých 30 dní v sudech po bourbonu společně s rebarborou, zázvorem, hořkou pomerančovou kůrou a dalšími bylinkami a kořením. Výsledkem je plná lahodná chuť a intenzivní vůně.

Pomyslnou třešničkou na dortu nové řady od značky Starlino jsou koktejlové třešně Starlino Maraschino Cherries. Dva týdny zrají ve vlastní šťávě a poté další týden odpočívají a dozrávají. Díky tomu se do vaší koktejlové skleničky dostane ovoce příjemně sladké chuti a lehce slané chuti, které skvěle dotáhne každý míchaný drink. Dopřejte si osvěžující jaro se skvělým zážitkem na jazyku!

Aperitivy a vermuty značky Starlino koupíte v e-shopu www.kratochvilovci.cz, v pražských kamenných prodejnách v Centrum Černý Most, Palladium, Port v Holešovicích, a také v OC Olympia v Brně. Nápoje pořídíte také v Makru, na www.alkohol.czwww.gastroklub.cz či winehouse.cz.

Foto: www.kratochvilovci.cz

You may also like...