Začtěte se a zasněte se u afrických povídek Hany Hindrákové

Spisovatelka Hana Hindráková přináší pro své čtenářky a čtenáře edici Africké snění, v níž budou postupně vycházet africké romantické e-povídky, které budou exkluzivně v prodeji na nově vzniklých webových stránkách www.africkepribehy.cz.

„Vzhledem k současné náročné době jsem se rozhodla, že napíšu pro své čtenáře a čtenářky něco milého, co potěší jejich srdce a zklidní mysl,“ vysvětluje spisovatelka. „Přála bych si, aby se čtenářům a čtenářkám povídky četly přinejmenším tak dobře, jako mně se psaly.“

V sekci Afrického snění se bude od nynějška objevovat každý měsíc nová povídka. Jako první právě vyšla povídka Pokušení, která je dojemným milostným příběhem z daleké Keni.

„Pokušení je velice dojemná a krásná povídka o lásce a pokoře. O pravdě a tajemství i o ohleduplnosti a darech, které život přináší,“ říká o povídce MUDr. Kateřina Cajthamlová, která ji četla jako jedna z prvních.

V listopadu vyjde povídka s názvem Tajemný pilot.

A co plánuje spisovatelka dalšího? „Mám připraveno mnoho novinek. Plánuji spustit online besedy Večery pod banánovníkem, kde si lidé budou moci poslechnout dvě nejoblíbenější besedy – Můj africký příběh a Kontrasty Keni. Součástí besed bude i promítání videí a fotografií. Také jsem začala pracovat na nové knize Můj africký příběh a začala jsem psát blog Afročtení, kde se každý měsíc budou objevovat články na vážná i nevážná africká témata. Na mých webových stránkách si čtenářky a čtenáři mohou také stáhnout zdarma dechberoucí povídku Hvězdy nad Afrikou,“ říká spisovatelka.

Hana Hindráková, www.hindrakova.cz, www.africkepribehy.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...