Zítřejší Autosalon na Primě vás vtáhne do světa luxusních vozů

Všechno má své nebe – i auta. A jak to v takovém motorovém nebi vypadá, odhalí aktuální díl pořadu Autosalon. Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon již tento čtvrtek 23. dubna ve 20:15 na Prima COOL a v repríze 25. dubna v 8:35 na Primě.

Hodnota vozů, co protáhnou naši experti testem, překročí v součtu 30 000 000 korun. Což není málo, to musíte uznat. Do automobilových snů a oblak nás pozvou hned dva vozy značky Bentley a Maserati. Králem nebeského trůnu se pak stane jeden z nejdražších vozů značky Rolls Royce. Ovšem – ne všechna super drahá a super luxusní auta si odvezou dobré vysvědčení. Jak je to možné?

Bentley Flying Spur

U některých se ukáže, jak to říct kulantně, že se do nebe dostala jakási naleštěná bída a mají císařovy nové “neviditelné” šaty. Kdopak se asi stane Černým Petrem vybrané společnosti? Nové až 333 km/h jedoucí Bentley Flying Spur nebo jeho sourozenec z říše SUV Bentley Bentayga? Odjede jako spráskaný pes Maserati Ģhibli S Q4 s výkonem 430 koní nebo nabubřelý model stejné značky jménem Levante? Soudcem klání nebude nikdo jiný než vrcholný 12 milionů korun stojící model Phantom se dvěma královskými  “R” ve znaku, co má na palubní desce vlastní uměleckou galerii.

Ovšem platí také slovo klasika: Luxus není třeba hodnotit, tím se má člověk kochat. Tak se kochejte. Už ve čtvrtek. Vítejte v automobilovém nebi. A je to na vás. Přesvědčte se o tom, že výkon ani nic jiného si za prachy  tak, že si ve správný autosalonový čas pustíte bednu. A zjistíte, že ne všechen luxus stojí za ty prachy.

Nezapomeňte sledovat ani web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi a nezapomeňte, i tentokrát to bude jízda!

Print Friendly, PDF & Email