Změna je život a platí to i o autech, historie českého motoristického sportu v Autosalonu na Primě

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 22. září ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 25. září v 8.30 na Primě.

Je tu podzim a s ním i období, kdy mají fajnšmekři čas i chuť vylepšovat svoje vozy. Jaké jsou varianty, a dokonce jedna za hubičku. To vše a mnohem víc pro všechny milovníky aut posbírali testeři z Autosalonu. A co z toho se bude hodit vám? Tady je malá ochutnávka toho nejlepšího z nového Autosalonu.

Jak zásadně vylepšit vzhled svého vozu? Jednoduché, dejme mu celolak. Jenže ten klidně vyjde, pokud máte MPV nebo dodávku, i na sto tisíc. Existuje ale i levnější řešení, které bude navíc hodně odolné.

Kolik se dá jet na běžné české okresce, aniž byste se rozvěsili na prvním stromu? Uzavřeli jsme silnici, půjčili si jeden z nejrychlejších naháčů Triumph Speed Triple RS a omezovač nás zastavil na… Však uvidíte!

Ani naši dědové už nepamatují, jak to vlastně s českým motoristickým sportem začalo. A budete se asi divit, jaké bylo to vůbec první soutěžní vozidlo. Čeká nás ohlédnutí za 120 lety českého motorsportu! A že je co si připomínat.

BMW iX3

Automobilový online svět v mnohém připomíná sociální sítě. Každý si může do inzerátu napsat prakticky cokoli. Jak tedy poznat důvěryhodný inzertní server, když si chci například pořídit stylové SUV?

Reálný dojezd na jedno dobití, skutečná doba nabíjení, dynamika při použití palubní elektroniky – to všechno přijde na přetřes v redakčním testu elektromobilu BMW iX3. A budeme hodně přísní!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Foto: press BMW

You may also like...