Značka El Clásico se rozrůstá o medovou novinku

Rumy El Clásico se v České republice těší velké oblibě. Aby taky ne, skvěle chutnají jak čisté, tak v kombinaci v parádním drinku. Nyní přichází novinka v podobě El Clásico Honey. Ochutnejte svůj medový doušek!

Rumy a rumové variace jsou obecně velmi oblíbené alkoholické nápoje. Značka El Clásico se nyní rozrůstá o dalšího člena a představuje vám tak El Clásico Honey. Díky distributorovi ušlechtilých destilátů Premier Wines & Spirits si na této novince můžete pochutnat již nyní.

El Clásico Honey je blend prémiových karibských rumů, v němž se odráží výběr těch nejlepších karibských destilerií. Tento exkluzivní rumový blend v sobě snoubí s láskou a péčí vybrané karibské rumy, které spolu ladí v neuvěřitelné harmonii, a skvěle je doplňuje včelí med. Medové vůni a chuti je dosaženo skutečně díky přidání kvalitního medu.

Jedná se o zcela unikátní mix chutí, který potěší i ty nejnáročnější labužníky. Vůně a lahodná chuť medu vás přenesou do slunného Karibiku a vy si tak budete moct dopřát svoji chvilku pohody o samotě nebo s přáteli.

Medovou novinku El Clásico Honey můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz.

You may also like...