Zoo Praha chystá na 1. září pestrý program pro děti

Škola začíná, přijďte si užít poslední den bez úkolů do Zoo Praha. Na 1. září chystáme bohatý program zaměřený na učení zvířat v zoo. Návštěvníci se mohou těšit například na speciální vystoupení lachtanů a pro všechny školáky, prvňáky i předškoláky, kteří se zúčastní programu, máme připraveny i drobné odměny.

Po celou dobu úterního programu, tedy od 10.00 do 16.00 hodin, budou v rezervaci Bororo připravena edukačně-zábavná stanoviště zaměřená na učení ve zvířecí říši. Vyzkoušejte si enrichmentové prvky nebo hlavolamy zvířat a porovnejte s nimi své dovednosti! Vyrobte s námi jednoduché enrichmentové hlavolamy pro zvířata a zúčastněte se speciální klikrové hry demonstrující průběh učení u zvířat. Účastníci tohoto programu se mohou těšit na drobné dárky ze Zoo Praha.

Na návštěvníky také čekají dvě půlhodinová speciální vystoupení opět v rezervaci Bororo zaměřená na učení zvířat. První začíná v 11.30 hodin a druhé pak ve 14.30 hodin.

Speciální vystoupení lachtanů na téma „Jak se učí lachtani v Zoo Praha?“ bude probíhat v jejich expozici v dolní části Zoo Praha v čase od 13.30 do 14.00 hodin.

Návštěvníci v první školní den v Zoo Praha uvidí řadu vystoupení zaměřených na učení zvířat. Jedno takové bude probíhat v expozici u lachtanů i s malým samcem Edou.  

Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

You may also like...