Zpěvák DJ BoBo se dal dohromady s českou zpěvačkou a tanečnicí Kateřinou Mátlovou

Slavný švýcarský DJ, popový hudebník, zpěvák a tanečník DJ BoBo se dal dohromady s českou zpěvačkou a tanečnicí Kateřinou Mátlovou, která je známá taky jako Kate Matl, a které se občas přezdívá „česká Madonna“. Co spolu chystají a proč se ´tajně´ setkávají?

DJ BoBo navštívil před pár dny Česko poměrně v utajení. Důvodem je chystané a velkolepé představení, které se uskuteční v květnu v Praze.

Kdekoho asi napadne, jak se stalo, že se blonďatá kráska z Čech a ostřílený a slavný hudebník a zpěvák ze Švýcarska dají pracovně dohromady?  „Absolvovala jsem konkurz 900 účastníků nejprve v Kölnu a následně v Berlíně, z kterého jsme postoupily dvě. Jedna tanečnice z Německa a já jako zpěvačka. Zpočátku jsem byla vybrána pouze pro tour jménem Circus. Až později přišla nabídka dlouhodobé spolupráce a stala jsem se jednou z hlavních zpěvaček vedle jeho ženy Nancy,“ prozradila počátky spolupráce Matl, která před lety vystupovala i po boku tanečníka Filipa Jankoviče a české publikum jí dobře zná.

Kate s DJ BoBo vystupuje v podstatě ve všech hlavních sólových písních, které zná publikum dobře i z let minulých, jako jsou Everybody, Vampires are alive, Freedom, Take me higher … a další…

Vstupenky na největší „devadesátkový“ festival v ČR s názvem 90s Explosion open-air festival Praha 2020 si zájemci mohou koupit i on-line zde: www.ticketstream.cz/akce/90s

Co spolu DJ BoBo a Kateřina Mátlová chystají a proč se „tajně“ setkávají? Na to blonďatá sexy kráska odpovídá:

Před nějakou dobou byl DJ BoBo tajně v Praze, a dokonce trávil čas především s vámi. Co bylo tím důvodem?Jde o speciální velký koncert, který se chystá na toto jaro v Praze. Důvody byly ryze pracovní a přátelské“ (smích).

O co tedy přesně jde a budete součástí této akce a můžete prozradit více? „Máme před sebou koncert v pražských Holešovicích s názvem 90s Explosion open-air festival Praha 2020. Jde o největší ´devadesátkový´ festival v ČR“.

Jak se připravujete a těšíte se na tento event? Nesmírně se těším, protože domácí publikum je pro mne velmi osobní.Jsem jeho zpěvačkou již pátým rokem a zpívat ve vyprodaných halách a arénách po jeho boku je neskutečný zážitek„. 

Jak jste se vlastně dali dohromady? Absolvovala jsem konkurz 900 účastníků nejprve v Kölnu a následně v Berlině, ze kterého jsme postoupily dvě. Jedna tanečnice z Německa a já jako zpěvačka. Zpočátku jsem byla vybrána pouze pro tour jménem Circus. Až později přišla nabídka dlouhodobé spolupráce a stala jsem se jednou z hlavních zpěvaček vedle jeho ženy Nancy“. 

Kde všude vystupujete? Po celém světě. Každý druhý rok máme velké halové turné po celém Německu, které je vždy vyprodané. V posledních letech jsme měli velké koncerty i v jižní Americe a Skandinávie je dalším hudebním trhem s početnou základnou fanoušků, kam se rádi vracíme“

Není tajemstvím, že téměř každý nový rok otevíráte s DJ BoBo velkolepým vystoupením. Kde to bylo tentokrát? Letos to bylo v hlavní silvestrovské show pro polskou televizi s rekordní sledovaností 3 a půl milionu diváků a čtyřiceti tisíci fanoušky pod pódiem“.

FOTO: archiv K. Matl a DJ BoBo

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...