8. ročník soutěže Kanceláře roku odstartoval registraci přihlášek

Již 8. ročník prestižní soutěže Kanceláře roku, do kterého se za dosavadní historii soutěže přihlásilo více než 700 výjimečných kancelářských realizací, spustil ve čtvrtek 1. února 2024 registraci přihlášek. Slavnostní galavečer se bude konat opět v Paláci Žofín. Hosté a vítězové soutěže se tak mohou těšit na kouzelnou atmosféru v samém srdci Prahy. Hlásit se do soutěže tradičně mohou jak architektonická studia, tak samotné firmy, které bojují o vítězství v deseti kategoriích. Registrace do soutěže probíhá na www.kancelareroku.cz a bude otevřená až do 15. dubna 2024. Také v letošním roce je registrace do soutěže včetně účasti na galavečeru pro registrované firmy a architekty bezplatná. 

Odborná porota soutěže pokračuje v loňském složení jak z předních odborníků kancelářského byznysu, kterými jsou Radek Procházka z Prochazka & Partners, Petr Zahálka z ProInterier, Jiří Zavadil z Vitra a Jaroslav Vendl ze SilentLab, tak i z oceňovaných architektů v čele se světově uznávanou Evou Le Peutrec a předsedou Obce architektů, Olegem Hamanem. 

„Během posledního roku se dokončily nádherné budovy v Praze, Brně i Ostravě a většinou se nové budovy pojí se zajímavými kancelářskými realizacemi. Nelze ale opomenout ani obrovské množství redesignů stávajících kanceláří, kde je kvalita na stejné úrovni jako u nových budov. Velmi se tedy letos těšíme s porotci na velké množství kvalitních realizací. Věřím, že i letošní ročník přinese to nejlepší z tuzemského kancelářského sektoru a vítěznou trofej si odnesou jen ti nejlepší,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners a zakladatel soutěže Kanceláře roku.


Prestiž soutěže, rostoucí počet přihlášených i kvalita realizací si zaslouží adekvátní podobu slavnostního galavečera. Letos se bude opět slavnostní „blacktie“ vyhlášení konat na začátku léta na pražském Žofíně. Výjimečné kancelářské interiéry firem v České republice letos soutěží v devíti kategoriích, do kterých se mohou soutěžící přihlásit:

  • Start-up kanceláře roku
  • IT kanceláře roku
  • Hub & Co-working kanceláře roku
  • Employee Friendly kanceláře roku
  • Hybridní kanceláře roku
  • Inovativní kanceláře roku
  • Velké kanceláře roku
  • Malé kanceláře roku
  • Regionální kanceláře roku

Pomyslnou desátou kategorií pak je speciální Cena poroty, udělovaná napříč všemi soutěžními kategoriemi. Jejím cílem je ocenit výjimečný přínos pro architekturu a design.

You may also like...